Jak sprawdzic kupon w Superbet?

Weryfikacja kuponu – Superbet. W celu sprawdzenia statusu swojego kuponu postawionego w Punkcie przyjmowania zakładów należy wpisać jego numer w pole “Sprawdź kupon” i nacisnąć… Czy obstawione kupony można anulować?

Jak skopiowac kupon Superbet?

Wejdź do aplikacji mobilnej Superbet, otwórz betting room #WspólneGranie, skopiuj, zagraj Promocyjny Kupon bezpośrednio od autora kuponu i udostępnij go w swoim profilu SuperSocial. Pamiętaj, że kupon nie może być edytowany w żaden sposób i musi zostać postawiony ze środków depozytowych.

Czy Superbet jest legalne?

Obstawianie zakładów w Superbet (zarówno przez Internet jak i w punktach stacjonarnych) jest więc całkowicie legalne w Polsce.

Ile trwa rozliczenie kuponu?

W przypadku wygranego kuponu masz 30 dni kalendarzowych na jego wypłatę od daty zakończenia ostatniego wydarzenia na kuponie.

Jak skopiowac numer kuponu?

Zarówno Ty, jak i każdy inny gracz, może udostępnić swój kupon. W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer.

Jak skopiowac czyjs kupon?

Bukmacher nie przewidział funkcji, gdzie za pomocą jednego magicznego kliknięcia, możesz skopiować kupon innego gracza. Możesz jednak podejrzeć, co zagrał. Warunkiem koniecznym jest posiadanie numeru kuponu bądź udostępnienie go na czacie online. Wówczas możesz ręcznie wprowadzić takie same zdarzenia na swoim kuponie.

Czy aplikacja Superbet jest bezpieczna?

Superbet, tak jak i inni legalni bukmacherzy w Polsce posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych, więc gra u tego operatora jest w pełni bezpieczna.

Co to jest Superbet?

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii.

Ile trwa wypłata z Ewinner?

Wypłaty realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-23:00 oraz w niedzielę i święta w godzinach 8:00-16:00. *Czas realizacji uzależniony jest od banku w jakim posiadasz rachunek. Jeśli Twój bank obsługuje przelewy natychmiastowe, środki mogą trafić na konto nawet w kilka minut.

Ile czeka się na przelew Betclic?

Należy pamiętać, iż po zleceniu wypłaty nasz Dział Płatności ma do 48 godzin na zaakceptowanie jej, także jeśli wydarzy się to podczas weekendu, bank przetworzy taką wypłatę dopiero w poniedziałek, który jest najbliższym dniem roboczym.

Jak skopiowac kupon STS od kogos?

W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer. Wyświetli Ci się kupon o wskazanym numerze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *