W jakim klubie trenuje Michał Materla?

Michał Materla

Materla w 2017
Pełne imię i nazwisko Michał Paweł Materla
Klub Berserker’s Team Poland
Bilans walk zawodowych
Liczba walk 40

Ile waży Materla 2023?

Waga wskazała u “Pudziana” aż 116 kg. Z kolei Materla ważył “tylko” 100,5 kg. Pudzianowski – Materla: Kiedy walka wieczoru KSW 70?

Gdzie mieszka Michał Materla?

Michał Materla urodził się w 1984 roku w Szczecinie, gdzie mieszka po dziś dzień.

Ile waży Materla?

Michał Materla

Materla w 2017
Pełne imię i nazwisko Michał Paweł Materla
Masa ciała 84 kg
Styl walki brazylijskie jiu-jitsu
Debiut 2003

Ile teraz waży Pudzian?

Pudzian” z niczym się nie krył, wielu może mu zazdrościć Nie jest tajemnica, że w starciu Pudzianowski – Materla, to “Pudzian” będzie miał przewagę wagową. Materla walczy bowiem w kategorii średniej, a więc na poziomie do 84 kg.

Ile teraz waży Pudzian?

Skąd jest Materla?

Michał Paweł Materla (ur. 10 kwietnia 1984 w Szczecinie) – polski grappler i zawodnik mieszanych sztuk walki, członek Berserker’s Team Poland. W latach 2012–2015 mistrz federacji KSW w wadze średniej. Były współwłaściciel organizacji EFM SHOW.

Skąd jest Materla?

Ile lat ma Michał Materla?

38 lat (10 kwietnia 1984)Michał Materla / Wiek

Ile lat ma Michał Materla?

Ile waży Pudzian?

142 kgMariusz Pudzianowski / Waga

Ile waży Pudzian?

Ile waży Pudzian 2021?

W walce wieczoru o pas w wadze koguciej Sebastian Przybysz zmierzy się z Bruno dos Santosem, natomiast w co-main evencie Mariusz “PudzianPudzianowski zawalczy z senegalskim Bombardierem. Warto zaznaczyć, że ten ostatni na wagę wniósł aż 148,1 kg, czyli ponad 30 kilogramów więcej od swojego rywala!

Ile najwiecej ważył Pudzian?

To mało w porównaniu z wagą przed pierwszą walką w MMA – w 2009 przed debiutanckim pojedynkiem z Marcinem Najmanem wniósł na wagę 140 kg. A pod koniec kariery strongmana ważył ponad 145 kg! Od tego czasu “Pudzian” zgubił zatem ponad 30 kg mięśni!

Czemu Cipao Materla?

Dostałem tę ksywkę, jak byłem małym chłopakiem, bo jak byłem mały, to wtedy nie wiedziałem, że będę w tym miejscu, gdzie jestem teraz i nie przeszkadzało mi to. Przyzwyczaiłem się do tego, jak do swojego imienia i tak zostało – tłumaczył Materla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *