Jak sprawdzic wyniki w Fortunie?

Jak sprawdzić wyniki w Fortunie? Wejdź na stronę efortuna.pl i kliknij w zakładkę wyniki, a następnie wybierz obstawiony mecz.

Jak Obstawic na fortuna?

Przechodzisz do portalu efortuna.pl i klikasz w prawym górnym rogu przycisk “rejestracja”. System przekieruje cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy uzupełnić wszystkie pola, co pozwoli ci uzyskać status gracza Fortuny. W konsekwencji zyskasz prawo do obstawiania zakładów.

Jak Obstawic na fortuna?

Jak dzialaja kupony fortuna?

Wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta po rozstrzygnięciu się kuponu. W przypadku kuponów Solo lub AKO nastąpi to po dodaniu do systemu wyników na wszystkie zakłady znajdujące się na kuponie.

Jak typować wyniki meczów?

Nie obstawiać zbyt wielu meczów na jednym kuponie: Pamiętajcie, że większa liczba kuponów ma większe szanse powodzenia niż wiele zakładów na jednym kuponie. Jeśli obstawicie wiele rzeczy i jedna nie wejdzie, kupon idzie do śmieci. Oczywiście, wszystko zależy od rodzaju kuponu, ale często tak to się właśnie kończy.

Jak otrzymać bonus w Fortunie?

Jak odebrać Fortuna bonus bez depozytu

  1. Zarejestruj się z kodem promocyjnym: FORTUNAVIP.
  2. W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus i w ciągu 28 dni dokonaj pełnej rejestracji.
  3. Po rejestracji do twojego konta dodane zostanie 20 PLN w formie punktów FKP.
  4. Postaw dowolny zakład i wybierz na kuponie płatność punktami.

Jak wpłacić pieniądze na fortunę?

Możesz doładować swoje konto logując się na swoje konto w sekcji Wpłaty/Wypłaty lub w dowolnym punkcie Fortuny, po okazaniu dokumentu tożsamości.

Ile trzeba czekac na wyplate z Fortuny?

Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie zrealizowany dopiero następnego dnia roboczego.

Jak puscic kupon w Fortunie?

Jeżeli posiadasz kartę FKP wówczas Twoje e-Kupony zapisane są na Twoim koncie i nie musisz zapisywać ich numerów. Wystarczy wskazać pracownikowi punktu, który e-Kupon chcesz wykorzystać, tak aby jednym kliknięciem mógł go wydrukować. – e-Kupon pozwala uniknąć pomyłek podczas tworzenia kuponu przez pracownika punktu.

Jak skopiować kupon na Fortunie?

Pod każdym kuponem znajduje się przycisk “Link do kuponu“, kliknij w ten przycisk a pojawi się link do kuponu, który możesz skopiować klikając w przycisk “Skopiuj link kuponu“, 3. Następnie do powrocie do zakładki “Zakłady LIVE” i po wpisaniu treści naszej wypowiedzi wklejamy link za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+V.

Jak zaczac analizowac mecze?

Jeżeli zastanawiasz się jak analizować mecze, to pierwszy punkt o którym musisz pamiętać jest banalnie prosty. Regularnie śledząc dane rozgrywki, łatwiej będzie Ci ocenić potencjał danej drużyny oraz jej szanse na zwycięstwo. Obstawiaj mecze z tych lig, które starasz się oglądać i być z nimi na bieżąco.

Jak matematycznie ograć bukmachera?

Wśród naszych użytkowników popularną metodę na ogranie bukmachera jest zakład bez ryzyka. To wtedy można oskubać buka na większą kwotę, ponieważ grając bez ryzyka ma się gwarancję zwrotu stawki. A więc typer może pokusić się na grę wysokiego kursu, który daje duże wygrane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *