Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak wpisac nr kuponu na STS?

W pierwszej kolejności wybierz interesujące Cię zakłady i typy, następnie wpisz stawkę i kliknij na przycisk “e-kupon“. Zostanie wtedy wygenerowany indywidualny numer, który będziesz mógł podać naszemu pracownikowi, w najbliższym lokalu stacjonarnym STS.

Gdzie się wkleja numer kuponu STS?

W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer.

Jak rozliczyć kupon STS?

Jeśli jednak postawimy zakład z kwotą ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł i okaże się on trafiony, STS podatek od wygranej potrąci automatycznie przy rozliczeniu kuponu. Użytkownik i w tym przypadku nie musi dokonywać żadnych dodatkowych odliczeń. Podkreślamy, że stawka 2280 zł dotyczy pojedynczych wygranych.

Jak zrobić bezpieczny kupon STS?

Skorzystać z STS bezpieczny zakład możemy grając kupon AKO, którego stawka wynosić będzie nie więcej niż 250 zł, a łączny kurs wszystkich zdarzeń będzie się zaczynać od minimum 175. Minusem wyróżniającym STS od Fortuny jest minimalny kurs na jedno zdarzenie, który nie może przekroczyć 2.00.

Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Co to jest e kupon w STS?

Najprościej tłumacząc, ekupon to kupon zagrany online. Właśnie dzięki tej nazwie, odróżniamy kupon, postawiony przez Internet od tego, zagranego w punkcie naziemnym.

Jak anulować kupon w STS?

Niestety, powołując się na nasze ogólne warunki udziału nie możemy anulować wniesionych zakładów. Przed ostatecznym wniesieniem zakładu masz możliwość kliknięcia na kuponie przycisku „WSTECZ”, co sprawi, że zakład nie zostanie wniesiony.

Jak wypłacić kupon STS?

Wejdź do aplikacji STS i zaloguj się na swoje konto. Stuknij w kwotę Twojego salda w górnej części ekranu. Wybierz opcję STSWypłata”. Potwierdź, że podany jest poprawny numer konta bankowego, wpisz odpowiednią kwotę i naciśnij przycisk “Zleć wypłatę”.

Jak usunac kupon w STS?

Bukmacher nie przewidział opcji usuwania kuponów. Możesz jednak je ukryć. Wystarczy, że po przejściu do historii zakładów (moje konto – kupony), skorzystasz z filtrów “od” – “do”.

Co to jest kupon Maxikombi?

MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *