Jak zrobić kupon Maxikombi?

Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Jak zrobić kupon Maxikombi w STS?

W kuponach SOLO i AKO – w pozycji „Stawka” wpisz kwotę za jaką chcesz zawrzeć kupon, a system przeliczy wygraną jaką możesz za niego otrzymać i wyświetli ją na przycisku “OBSTAW”. W przypadku kuponu MAXIKOMBI – stawkę możesz wprowadzić na dwa sposoby: jako stawkę całkowitą na kupon, bądź jako stawkę na kombinację.

Jak dziala Maxikombi Fortuna?

NAWET KILKA TYSIĘCY ZAKŁADÓW NA JEDNYM KUPONIE MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Jak dziala kupon system?

System daje możliwość postawienia kombinacji zakładów Singiel lub Multi na jednym kuponie, który może składać się aż z 16 grup! W każdej grupie możesz wybrać od kilku do kilkudziesięciu zdarzeń zawartych na jednym kuponie.

Jak obliczyć wygrana Maxikombi?

W pierwszym kroku liczy się wygraną z trafionych kuponów. Robi się to takim działaniem: kurs ogólny kombinacji x stawka na kombinację x 0,88. A potem dodaje się do siebie wygraną kasę na trafionych kombinacjach – to daje końcową kwotę, którą zdobywa się na danym zakładzie maxikombi.

Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Co znaczy Maxikombi w STS?

MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Jak zagrać bezpieczny kupon Fortuna?

Warunki zawarcia bezpiecznego kuponu w Fortunie

  1. minimalny całkowity kurs kuponu musi wynosić co najmniej 100.00,
  2. akcja promocyjna dostępna jest tylko dla zarejestrowanych typerów,
  3. maksymalny kurs pojedynczego zdarzenia nie może być większy niż 3.50.
  4. w przypadku jednego błędu wygrana w wysokości pięciokrotność stawki,

Jak zagrać bezpieczny kupon Fortuna?

Jak grać w zakłady bukmacherskie Fortuna?

Przechodzisz do portalu efortuna.pl i klikasz w prawym górnym rogu przycisk “rejestracja”. System przekieruje cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy uzupełnić wszystkie pola, co pozwoli ci uzyskać status gracza Fortuny. W konsekwencji zyskasz prawo do obstawiania zakładów.

Jak grać w zakłady bukmacherskie Fortuna?

Jak grac systemem na Betclic?

Jeśli na kuponie zakładu zaznaczysz przynajmniej trzy typy lub więcej (do ośmiu), możesz wnieść zakład systemowy. W tym celu należy kliknąć opcję “System” (górna część kuponu zakładu). Rodzaj zakładu systemowego zależy od liczby oddanych typów.

Jak się gra systemem w Betclic?

Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 28 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą się zgadzać. Składa się z 4 typów, z których tworzone są 4 potrójne kombinacje. Aby wygrać, przynajmniej trzy typy muszą być poprawne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *