Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Jak zrobić kupon Maxikombi w STS?

W kuponach SOLO i AKO – w pozycji „Stawka” wpisz kwotę za jaką chcesz zawrzeć kupon, a system przeliczy wygraną jaką możesz za niego otrzymać i wyświetli ją na przycisku “OBSTAW”. W przypadku kuponu MAXIKOMBI – stawkę możesz wprowadzić na dwa sposoby: jako stawkę całkowitą na kupon, bądź jako stawkę na kombinację.

Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak obstawić kupon w STS?

Teraz macie dwie możliwości. Pierwsza: każdy z zakładów może być typem pojedynczym i stanowić osobną grupę oznaczoną literą od A do M (maksymalnie można dodać 13 zdarzeń na kuponie). Druga: zakłady można łączyć w grupy akumulowane (czyli np. 2 zakłady oznaczyć jako B czy D i one zostaną ze sobą zgrupowane).

Co to jest kupon Maxikombi?

MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Jak dziala kupon system?

System daje możliwość postawienia kombinacji zakładów Singiel lub Multi na jednym kuponie, który może składać się aż z 16 grup! W każdej grupie możesz wybrać od kilku do kilkudziesięciu zdarzeń zawartych na jednym kuponie.

Jak skopiować kupon z czatu STS?

Zarówno Ty, jak i każdy inny gracz, może udostępnić swój kupon. W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu.

Jak skopiować kupon z czatu STS?

Gdzie się wkleja numer kuponu STS?

W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer.

Jak usunąć rozliczone kupony STS?

Bukmacher nie przewidział opcji usuwania kuponów. Możesz jednak je ukryć. Wystarczy, że po przejściu do historii zakładów (moje konto – kupony), skorzystasz z filtrów “od” – “do”.

Jak skopiowac kupon z STS?

Zarówno Ty, jak i każdy inny gracz, może udostępnić swój kupon. W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu.

Jak skopiowac kupon z STS?

Jak obstawiać mecze w STS?

Aby zacząć obstawiać zakłady w STS, zarejestruj swoje konto na stronie sts.pl. Dla tych niecierpliwych (ale nie tylko), bukmacher STS stworzył prostą i dwuetapową rejestrację, która przyspiesza możliwość zawierania zakładów. Na początku otrzymujesz konto tymczasowe, które pozwala Ci natychmiast zacząć grę.

Jak obstawiać mecze w STS?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *