Jak zrobić kupon w STS?

W pierwszej kolejności wybierz interesujące Cię zakłady i typy, następnie wpisz stawkę i kliknij na przycisk “e-kupon”. Zostanie wtedy wygenerowany indywidualny numer, który będziesz mógł podać naszemu pracownikowi, w najbliższym lokalu stacjonarnym STS.

Jak postawić kupon w STS?

Zarówno Ty, jak i każdy inny gracz, może udostępnić swój kupon. W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer.

Jak postawić kupon w STS?

Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak usunac kupon w STS?

Bukmacher nie przewidział opcji usuwania kuponów. Możesz jednak je ukryć. Wystarczy, że po przejściu do historii zakładów (moje konto – kupony), skorzystasz z filtrów “od” – “do”.

Jak rozliczyć kupon STS?

Jeśli jednak postawimy zakład z kwotą ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł i okaże się on trafiony, STS podatek od wygranej potrąci automatycznie przy rozliczeniu kuponu. Użytkownik i w tym przypadku nie musi dokonywać żadnych dodatkowych odliczeń. Podkreślamy, że stawka 2280 zł dotyczy pojedynczych wygranych.

Jak obstawiać w STS?

Aby zacząć obstawiać zakłady w STS, zarejestruj swoje konto na stronie sts.pl. Dla tych niecierpliwych (ale nie tylko), bukmacher STS stworzył prostą i dwuetapową rejestrację, która przyspiesza możliwość zawierania zakładów. Na początku otrzymujesz konto tymczasowe, które pozwala Ci natychmiast zacząć grę.

Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Jak wypłacić e kupon STS?

Wygrana z kuponu zagranego online wpłynie na Twoje konto w STS automatycznie po rozliczeniu kuponu. Wygraną z kuponu zagranego w lokalu STS możesz odebrać w dowolnym lokalu do 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. Jeśli wygrana jest wyższa niż 1000 zł, zostaniesz zaproszony po jej odbiór w ciągu kolejnych 14 dni.

Jak anulowac kupon?

PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH Nie jest możliwe dokonanie zmian na zawartym i wygenerowanym elektronicznie Kuponie, jak również nie jest możliwe anulowanie już zawartego Kuponu.

Jak dlugo trwa wypłata z STS?

Mechanizm dokonywania wypłaty w STS pozostaje bardzo intuicyjny i szybki. Naprawdę rzadko zdarza się, że pieniądze idą na konto bankowe przez pełne regulaminowe 7 dni. Najczęściej cały proces zamyka się w ciągu 1-2 dni roboczych, co stanowi bardzo dobry wynik.

Jak dlugo trwa wypłata z STS?

Jak najlepiej grać w STS?

Oglądaj mecze w STS TV i obstawiaj live Co jednak ważne, w STS można obstawiać i oglądać mecze równocześnie. To w zyskownym typowaniu zakładów live stały element, a więc obstawianie zdarzeń, które oglądasz “na żywo”. W zakładach live STS od razu użytkownik ma dostęp do transmisji w STS TV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *