Jak wypełnić kupon STS?

Do wyboru masz trzy możliwości: SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na górze tworzonego kuponu możesz wybrać typ zakładu, który chcesz zawrzeć. Następnie wprowadź stawkę za jaką chcesz zawrzeć kupon i zatwierdź go poprzez kliknięcie na przycisk „OBSTAW”. Jednocześnie możesz utworzyć trzy kupony.

Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak usunac kupon w STS?

Bukmacher nie przewidział opcji usuwania kuponów. Możesz jednak je ukryć. Wystarczy, że po przejściu do historii zakładów (moje konto – kupony), skorzystasz z filtrów “od” – “do”.

Jak rozliczyć kupon STS?

Jeśli jednak postawimy zakład z kwotą ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł i okaże się on trafiony, STS podatek od wygranej potrąci automatycznie przy rozliczeniu kuponu. Użytkownik i w tym przypadku nie musi dokonywać żadnych dodatkowych odliczeń. Podkreślamy, że stawka 2280 zł dotyczy pojedynczych wygranych.

Jak obstawiac zaklady w STS?

Aby zacząć obstawiać zakłady w STS, zarejestruj swoje konto na stronie sts.pl. Dla tych niecierpliwych (ale nie tylko), bukmacher STS stworzył prostą i dwuetapową rejestrację, która przyspiesza możliwość zawierania zakładów. Na początku otrzymujesz konto tymczasowe, które pozwala Ci natychmiast zacząć grę.

Gdzie wpisać numer kuponu w STS?

Jeżeli wysłałeś kupon online bądź w lokalu naziemnym i chcesz sprawdzić jego rozstrzygnięcie, najszybszą metodą będzie odwiedzenie strony internetowej bukmachera. Zjedź paskiem przewijania, a po prawej stronie zobaczysz pole “sprawdź kupon”.

Gdzie wpisać numer kuponu w STS?

Gdzie się wkleja numer kuponu STS?

W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer.

Jak udostepnic kupon na czacie STS?

Zarówno Ty, jak i każdy inny gracz, może udostępnić swój kupon. W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu.

Jak udostepnic kupon na czacie STS?

Jak anulowac kupon?

PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH Nie jest możliwe dokonanie zmian na zawartym i wygenerowanym elektronicznie Kuponie, jak również nie jest możliwe anulowanie już zawartego Kuponu.

Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Jak typować w STS?

Obstawianie meczów w STS – kursy Największy wybór daje nam oczywiście obstawianie meczów piłki nożnej. W wyrównanych spotkaniach kursy na wszystkie trzy drogi (1X2) często wynoszą ponad 2.00, co daje typerom szanse na wysokie wygrane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *