Jak wymienić punkty FKP w Fortunie?

Jak mogę wykorzystać punkty FKP? Punkty Fortuna Klub Plus możesz wykorzystać m.in na: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, bonusy kursowe, nagrody z katalogu, zamówienia w e-shop, licytacje nagród, wydruk oferty, tygodnik.

Co to są punkty w Fortunie?

Punkty FKP to inaczej Fortuna Klub Plus. Jest to program lojalnościowy, w którym gracz otrzymuje specjalne punkty za każdy zagrany kupon, a następnie zebrane oczka może zamieniać na darmowe zakłady lub inne nagrody.

Jak wyplacic punkty FKP?

Jak wykorzystać punkty FKP w Fortunie To także bardzo łatwa sprawa. Gdy utworzysz swoje zakłady, na poglądzie po prawej stronie masz do zaznaczenia opcję „Do zapłaty x punktów FKP”. Wystarczy zaznaczyć taką chęć, wysłać kupon, a bukmacher odejmie z salda Fortuna Klub Plus, a nie konta depozytowego.

Jak założyć kartę w Fortunie?

Formularz zgłoszeniowy do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus: „Zgłoszenie do Fortuna Klub Plus“ można otrzymać w dowolnym punkcie sprzedaży oraz na naszej stronie internetowej. Uczestnictwo w klubie jest dobrowolne i bezpłatne, z uczestnictwa nie wypływają żadne zobowiązania.

Jak dziala bezpieczny zaklad Fortuna?

UBEZPIECZ SWÓJ KUPON I ZGARNIJ WYGRANĄ, PRZY JEDNYM BŁĘDZIE Pamiętaj, że w takim przypadku możesz zmniejszyć ryzyko przegranej. Wystarczy, że spełnisz warunki Zakładu Bezpiecznego i jeśli tylko jedno zdarzenie z Twojego kuponu okaże się przegrane zwrócimy Ci pięciokrotność stawki, którą postawiłeś.

Za co dostaje się punkty w Fortunie?

Co to są punkty FKP? Za każdy kupon zawarty w punkcie lub przez internet otrzymasz punkty FKP. Każde 2zł wydane na zakład daje 1 punkt FKP.

Co to jest e kupon Fortuna?

Co to jest e-Kupon? e-Kupon jest to przygotowany wcześniej na naszej stronie internetowej lub w aplikacji kupon z Twoimi typami. e-Kupon pozwala na zapisanie kuponu, a następnie na jego wykorzystanie w dowolnym punkcie Fortuny, udostępnienie w Strefie Typera lub na Facebooku czy też na zawarcie zakładu online.

Jak wyplacic w Fortunie?

Co muszę zrobić by szybko wypłacić środki na konto bankowe? Wystarczy, że na koncie gracza w sekcji wpłaty/wypłaty klikniesz opcje „Wypłata” i podasz kwotę, którą chcesz wypłacić.

Ile trzeba czekac na wyplate z Fortuny?

Wypłaty wygranych dokonywane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie zrealizowany dopiero następnego dnia roboczego.

Jak dokonczyc rejestrację Fortuna?

Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę. Innym dostępnym sposobem jest skorzystanie z weryfikacji poprzez mojeID – bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego. – dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny.

Jak odzyskac haslo na fortunie?

Jeżeli zapomniałeś danych do logowania, skorzystaj z opcji: “Zapomniałeś hasło?”, która znajduje się w prawnym górnym rogu strony, w panelu logowania. Dane potrzebne do przypomnienia hasła znajdują się w wiadomości email, którą otrzymałeś po aktywacji konta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *