Jak sprawdzić czy kupon jest wygrany?

Możesz sprawdzić swój kupon w dowolnym punkcie na terenie całego kraju. Wystarczy, że pokażesz swój kupon pracownikowi punktu naziemnego, a bukmacher poinformuje o rozstrzygnięciu zakładów. Jeżeli udało Ci się poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia, pracownik lokalu dokona wypłaty wygranej.

Jak sprawdzić czy wygrałeś w lotto?

Sprawdź wysokość wygranych na swoim kuponie Sprawdź kupon, zaznaczając jedno ostatnie losowanie z bazy (informacja, które to jest, widnieje na formularzu), lub z przedziału losowań. Takie sprawdzanie kuponów jest przydatne, gdy grasz na wiele losowań i nie chce Ci się ślęczeć nad wynikami Lotto.

Jak sprawdzic kupon w fortuna?

Sprawdź kupon Fortuna zagrany online

  1. Po zalogowaniu najedź myszką na swoją nazwę użytkownika.
  2. Zobaczysz rozwijaną listę.
  3. W sekcji “przegląd zakładów” wybierz rodzaj kuponu, który postawiłeś.
  4. Może to być na przykład kupon prematch.
  5. Otworzy się okienko z podglądem Twoich kuponów.

Jak wpisac nr kuponu na STS?

W pierwszej kolejności wybierz interesujące Cię zakłady i typy, następnie wpisz stawkę i kliknij na przycisk “e-kupon“. Zostanie wtedy wygenerowany indywidualny numer, który będziesz mógł podać naszemu pracownikowi, w najbliższym lokalu stacjonarnym STS.

Po jakim czasie Fortuna rozlicza kupon?

mecz przerwany/przełożony – jeżeli mecz zostanie dograny lub rozpocznie się w ciągu 24 godzin od regulaminowego rozpoczęcia to bukmacher czeka z rozliczeniem zakładu. Jeżeli czas ten minie to zakład jest traktowany jak anulowany.

Jak sprawdzić wyniki Lotto z plusem?

Losowania we wtorki, czwartki, soboty, bezpośrednio po losowaniu Dużego Lotka, a wyniki znajdziesz na stronie wyniki Lotto.

Jak się sprawdza wyniki Lotto z plusem?

Lotto Plus to dodatkowa szansa na wielką wygraną. Wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, by liczby z tego zakładu wzięły udział w dodatkowym losowaniu. Tuż po losowaniu Lotto odbywa się losowanie Lotto Plus – 6 z 49 liczb. W Lotto Plus za trafienie sześciu liczb wygrywasz milion złotych!

Jak się sprawdza wyniki Lotto z plusem?

Jak zrealizowac kupon Fortuna?

Wystarczy wskazać pracownikowi punktu, który e-Kupon chcesz wykorzystać, tak aby jednym kliknięciem mógł go wydrukować. – e-Kupon pozwala uniknąć pomyłek podczas tworzenia kuponu przez pracownika punktu. – e-Kupon pozwala na zapisanie dotychczasowej pracy, a następnie na jej dokończenie w późniejszym terminie.

Jak skopiować kupon na fortunie?

Pod każdym kuponem znajduje się przycisk “Link do kuponu“, kliknij w ten przycisk a pojawi się link do kuponu, który możesz skopiować klikając w przycisk “Skopiuj link kuponu“, 3. Następnie do powrocie do zakładki “Zakłady LIVE” i po wpisaniu treści naszej wypowiedzi wklejamy link za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+V.

Jak sprawdzic kupon STS po numerze?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak rozliczyć kupon STS?

Jeśli jednak postawimy zakład z kwotą ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł i okaże się on trafiony, STS podatek od wygranej potrąci automatycznie przy rozliczeniu kuponu. Użytkownik i w tym przypadku nie musi dokonywać żadnych dodatkowych odliczeń. Podkreślamy, że stawka 2280 zł dotyczy pojedynczych wygranych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *