Jak sprawdzic kupon w STS przez internet?

Pozwól, że pokażemy Ci, jak sprawdzić kupon STS w Internecie krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl.
  2. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”.
  3. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jul 20, 2023

Jak wpisac nr kuponu na STS?

W pierwszej kolejności wybierz interesujące Cię zakłady i typy, następnie wpisz stawkę i kliknij na przycisk “e-kupon“. Zostanie wtedy wygenerowany indywidualny numer, który będziesz mógł podać naszemu pracownikowi, w najbliższym lokalu stacjonarnym STS.

Gdzie się wkleja numer kuponu STS?

W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu. Kiedy już posiadasz kod kuponu lub wysłałeś go innej osobie, należy przejść do sekcji “sprawdź kupon” na stronie głównej i tam wklepać jego numer.

Jak rozliczyć kupon STS?

Jeśli jednak postawimy zakład z kwotą ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł i okaże się on trafiony, STS podatek od wygranej potrąci automatycznie przy rozliczeniu kuponu. Użytkownik i w tym przypadku nie musi dokonywać żadnych dodatkowych odliczeń. Podkreślamy, że stawka 2280 zł dotyczy pojedynczych wygranych.

Jak wypłacić e kupon STS?

Wygrana z kuponu zagranego online wpłynie na Twoje konto w STS automatycznie po rozliczeniu kuponu. Wygraną z kuponu zagranego w lokalu STS możesz odebrać w dowolnym lokalu do 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. Jeśli wygrana jest wyższa niż 1000 zł, zostaniesz zaproszony po jej odbiór w ciągu kolejnych 14 dni.

Jak sprawdzic kupon na aplikacji STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak zrobić bezpieczny kupon STS?

Skorzystać z STS bezpieczny zakład możemy grając kupon AKO, którego stawka wynosić będzie nie więcej niż 250 zł, a łączny kurs wszystkich zdarzeń będzie się zaczynać od minimum 175. Minusem wyróżniającym STS od Fortuny jest minimalny kurs na jedno zdarzenie, który nie może przekroczyć 2.00.

Co to jest e kupon w STS?

Najprościej tłumacząc, ekupon to kupon zagrany online. Właśnie dzięki tej nazwie, odróżniamy kupon, postawiony przez Internet od tego, zagranego w punkcie naziemnym.

Jak anulować kupon w STS?

Niestety, powołując się na nasze ogólne warunki udziału nie możemy anulować wniesionych zakładów. Przed ostatecznym wniesieniem zakładu masz możliwość kliknięcia na kuponie przycisku „WSTECZ”, co sprawi, że zakład nie zostanie wniesiony.

Kiedy można wypłacić bonus STS?

STS daje 120 dni na obrót, czyli zamianę bonusu w depozyt. Po wypełnieniu obrotu pieniądze automatycznie zostaną przelane z konta bonusowego na saldo depozytowe. A po tym – będzie można je wypłacić.

Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *