Jak sprawdzic kupon w Fortuna?

Jak sprawdzić kupon Fortuna, zastanawiacie się z pewnością, gdy chcecie się przekonać, jak idzie drużynom, na które postawiliśmy. Jest to bardzo proste. To, jak sprawdzić kupon Fortuna, zaczynamy od zlokalizowania na stronie bukmachera ikonki „sprawdzanie kuponów”.

Jak sprawdzic kupon z Fortuny?

Fortuna sprawdź kupon – co to jest?

  1. Przejdź na stronę bukmachera, wpisując w przeglądarce adres efortuna.pl.
  2. Pod przyciskami “rejestracja” i “zaloguj” tuż obok lupy zobaczysz ikonę skanera.
  3. Kliknij w nią, a ujrzysz dwa okienka.
  4. W pierwszym z nich wprowadź ID lub numer kuponu.

Jak dodac kupon Fortuna?

Aby wkleić link bezpośrednio do kuponu należy:

  1. Otworzyć podgląd kuponu (np. …
  2. Pod każdym kuponem znajduje się przycisk “Udostępnij w Strefie Typera”, kliknij w ten przycisk a zostaniesz przeniesiony do Strefy Typera, a w oknie na post wklejony będzie link do kuponu.
  3. Dodaj odpowiedni opis kuponu i kliknij w “Wyślij”

Jak odebrac e-kupon Fortuna?

eKupon pozwala na znaczne skrócenie czasu oczekiwania w kolejce w punkcie. Jeżeli posiadasz kartę FKP wówczas Twoje eKupony zapisane są na Twoim koncie i nie musisz zapisywać ich numerów. Wystarczy wskazać pracownikowi punktu, który eKupon chcesz wykorzystać, tak aby jednym kliknięciem mógł go wydrukować.

Jak skopiować kupon na fortunie?

Pod każdym kuponem znajduje się przycisk “Link do kuponu“, kliknij w ten przycisk a pojawi się link do kuponu, który możesz skopiować klikając w przycisk “Skopiuj link kuponu“, 3. Następnie do powrocie do zakładki “Zakłady LIVE” i po wpisaniu treści naszej wypowiedzi wklejamy link za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+V.

Jak sprawdzic kupon po numerze?

Sprawdzanie kuponu STS przez Internet Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy udało Ci się wygrać, nie musisz sprawdzać każdego meczu z osobna. Wystarczy, że znasz swój numer kuponu STS, a na stronie internetowej bukmachera sts.pl sprawdzisz jego rozstrzygnięcie.

Jak działa e kupon?

Po wygenerowaniu ekuponu należy udać się do jednego z Punktów Superbet. Tam pracownikowi Punktu należy podać numer ekuponu lub pokazać do zeskanowania kod kreskowy widniejący na ekuponie. Po wpłaceniu stawki, zakład zostaje zawarty. UWAGA!

Jak dzialaja kupony Fortuna?

Wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta po rozstrzygnięciu się kuponu. W przypadku kuponów Solo lub AKO nastąpi to po dodaniu do systemu wyników na wszystkie zakłady znajdujące się na kuponie.

Jak anulować kupon na fortunie?

W jaki sposób mogę anulować kupon? Zgodnie z regulaminem nie ma możliwości anulowania zakładu zawartego za pośrednictwem Internetu. Przed zawarciem zakładu sprawdź dokładnie czy przygotowany przez Ciebie kupon jest prawidłowy. Zwróć szczególną uwagę na: stawka, wydarzenia oraz typy.

Jak zrealizowac e kupon Fortuna?

Wystarczy wskazać pracownikowi punktu, który eKupon chcesz wykorzystać, tak aby jednym kliknięciem mógł go wydrukować. – eKupon pozwala uniknąć pomyłek podczas tworzenia kuponu przez pracownika punktu. – eKupon pozwala na zapisanie dotychczasowej pracy, a następnie na jej dokończenie w późniejszym terminie.

Jak działają kupony Fortuna?

Za każdy kupon zawarty w punkcie lub przez internet otrzymasz punkty FKP. Każde 2zł wydane na zakład daje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów FKP jaką możesz uzyskać na dzień wynosi 300. Szczegółowe informacje dotyczące Fortuna Klub Plus znajdziesz tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *