Ile kosztuje lot z Polski do Szwecji?

Informacje o lotach do Szwecji Najlepsza cena za lot Polska – Szwecja w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 56 zł (Wrocław-Strachowice – Sztokholm-Arlanda). Najkrótszy lot Polska – Szwecja trwa 1h 20min (Gdańsk Rębiechowo – Sztokholm-Arlanda).

Ile kosztuje samolot z Polski do Szwecji?

Najpopularniejsza trasa to Warszawa Chopina – Sztokholm-Arlanda, a najtańszy znaleziony na niej w ciągu ostatnich 72 godzin bilet w obie strony kosztował 178 zł.

Ile kosztuje bilet lotniczy do Szwecji?

Bilety lotnicze Polska – Szwecja od 47 zł w obie strony

  • Vaxjo (VXO) od 47 zł
  • Sztokholm (STO) od 56 zł
  • Nykoping (NYO) od 70 zł
  • Sztokholm (ARN) Apt. od 74 zł
  • Goteborg (GOT) od 74 zł
  • Umea (UME) od 634 zł
  • Lulea (LLA) od 676 zł
  • Sztokholm (BMA) od 829 zł

Co lata do Szwecji?

Ryanair, Wizz Air, LOT, CityJet, Scandinavian Airlines, Norwegian Air Sweden i Norwegian latają do: Szwecja bezpośrednio.

Jak najtaniej dostać się do Szwecji?

Dolecimy tu liniami WizzAir z Warszawy, Gdańska i Katowic oraz liniami Ryanair z Wrocławia. Ceny – zaskakująco – również należą do najniższych z wszystkich europejskich połączeń. Średnia cena lotów do Malmo (zwłaszcza w WizzAir) również nie przekraczała ostatnio 50 zł.

Ile kosztuje lot z Warszawy do Szwecji?

Warto wiedzieć

Poza sezonem: Grudzień
Najtańszy lot 42 zł
Śr. cena w obie strony 676 zł
Dobra oferta w obie str. 95 zł
Dobra oferta w jedną str. 206 zł

Czy Wizz Air lata z Polski do Szwecji?

Bezpośrednie loty odbywają się 7 dni w tygodniu. Loty bezpośrednie liniami: Wizz Air (W6), Ryanair (FR), Norwegian Air Shuttle (DY).

Jaka cena biletu na prom do Szwecji?

Średnia cena biletu bez kabiny wynosi ok 300 – 400 zł, a z kabiną – 600 – 700 zł.

Ile kosztuje wyjazd do Szwecji?

Jeśli chcesz spędzić tydzień w Szwecji koszt pobytu będzie wynosił odpowiednio: 4,400 PLN (9,800 SEK) za tani pobyt na 7 dni w Szwecji. 4,200 PLN (9,300 SEK) za niskobudżetowy wyjazd na 7 dni do Szwecji. 6,800 PLN (15,000 SEK) za jeden tydzień komfortowego pobytu w Szwecji.

Czy loty do Szwecji są odwołane?

Kraje, do których na razie nie polecimy to Wielka Brytania, Szwecja oraz Portugalia. Rozporządzenie traci moc z dniem 30 czerwca 2020 roku.

Czy można już lecieć do Szwecji?

Przy wjeździe do Szwecji potrzebny jest ważny paszport lub dowód osobisty potwierdzający polskie obywatelstwo. Możesz przenieść się do Szwecji bez ubiegania się o pozwolenie. Pamiętaj jednak, że jeżeli członkowie Twojej rodziny mają obywatelstwo państwa spoza UE/EOG, muszą wystąpić o kartę pobytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *