Ile kosztuje AlkoMaster?

AlkoMaster PPV Transmisja gali AlkoMaster odbywała się będzie w systemie PPV. Na stronie pojawiły się informacje na temat tego, ile kosztuje AlkoMaster PPV. Transmisja AlkoMaster w przedsprzedaży kosztowała 15 złotych. W dniu gali koszt PPV Alkomaster wzrósł do 19 złotych, a transmisja premium – 29 złotych.

Ile trwa AlkoMaster?

Czym jest pojedynek w AlkoMaster: Pojedynek składa się z 3 dwuminutowych rund. W każdej rundzie zawodnicy mają do spożycia alkohol o wyższej mocy, jego ilość dopasowana jest do kategorii wagowej.

Kiedy zaczyna się AlkoMaster?

W sobotę 27 listopada 2021 roku odbędzie się pierwsza gala AlkoMaster. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie, w którym znani internetowi celebryci zmierzą się w piciu alkoholu. Event będzie polegał na licznych konkurencjach, którym będzie towarzyszyło picie napojów wysokoprocentowych.

Kto jest właścicielem AlkoMaster?

Łukasz Mikisz – CEO & Founder – AlkoMaster | LinkedIn.

Co to za gala AlkoMaster?

AlkoMaster to pierwsza na świecie federacja zajmująca się organizacją profesjonalnych pojedynków na kontrolowane spożywanie alkoholu. Uzupełnione świetnymi i zabawnymi zadaniami.

Co pili na AlkoMaster?

Mowa o gali AlkoMaster, podczas której internetowi celebryci pili alkohol i mierzyli się ze sobą w różnych konkurencjach.

Kiedy pierwsza gala AlkoMaster?

Kiedy gala AlkoMaster? Kiedy pierwsza gala AlkoMaster miała się odbyć? Na to pytanie poznaliśmy odpowiedź w wakacje 2021 roku, kiedy ogłoszono pierwsze konkrety, jeśli chodzi o premierowe wydarzenie spod tego nietypowego szyldu. Termin pierwszej gali AlkoMaster to 27 listopada 2021 roku.

Gdzie obejrzeć AlkoMaster?

AlkoMastergdzie i kiedy oglądać? Tak jak większość gal MMA, AlkoMaster będzie można oglądać w systemie PPV. Za dostęp do zawodów w piciu trzeba więc zapłacić. Pakiet standard (wyłącznie gala na 72 godziny) kosztuje 19 zł.

Kto wygral AlkoMaster?

AlkoMaster wyniki gali W sportach walki górą okazał się Kasjusz Życiński, a jak było… w piciu alkoholu? Swoje umiejętności w spożywaniu napojów wysokoprocentowych zaprezentowali też między innymi Amadeusz Ferrari czy przedstawiciele programu Warsaw Shore.

Kiedy będzie al ko Master?

Kiedy pierwsza gala AlkoMaster miała się odbyć? Na to pytanie poznaliśmy odpowiedź w wakacje 2021 roku, kiedy ogłoszono pierwsze konkrety, jeśli chodzi o premierowe wydarzenie spod tego nietypowego szyldu. Termin pierwszej gali AlkoMaster to 27 listopada 2021 roku.

Na czym ma polegac AlkoMaster?

Pojedynki będą zarówno jeden na jednego, jak i kombinacje kilkuosobowe. Każdy z nich to 5 rund o określonym czasie. Podczas każdej rundy zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dopasowaną do kategorii wagowej, co rundę wchodzi alkohol o większej mocy. Zwycięzca rundy losuje zadanie jakie będzie wykonywane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *