Ile kosztuje MMA VIP 4?

MMA VIP 4 PPV cena to temat istotny dla osób, które chcą obejrzeć tę imprezę. Do wyboru są dwa warianty – jeden tańszy, a drugi droższy, ale za to oferujący obraz w lepszej jakości. Niecałe 30 złotych, a dokładnie 29,99 zł, należy zapłacić za MMA VIP 4 w wersji Basic.

O której MMA VIP 4?

Transmisję z gali MMA VIP 4 będzie można oglądać w sobotę 5. marca o godziny 19:00.

Gdzie kupić bilety na MMA VIP 4?

Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć MMA VIP 4 na żywo, musi napisać wiadomość do biura organizatora gali i złożyć zamówienie na konkretne bilety.

Gdzie kupić bilety na MMA VIP 4?

Kto zawalczy na MMA VIP 4?

Na MMAVIP 4 przeprowadzono osiem walk. Wśród nich nie zabrakło jednego pojedynku pań, w którym Paulia “Paris” Koziej mierzyła się z Sandrą Szymoszyn. W walce wieczoru w oktagonie pojawił się Marcin Najman, a jego rywalem był Mirosław “Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski.

Kiedy MMA VIP 5?

Kiedy MMA VIP 5? Jak na razie termin gali MMA VIP 5 nie jest znany. Wszystko wskazuje na to, że będą to okolice czerwca lub lipca 2023 roku.

Kiedy MMA VIP 5?

Czy MMA VIP 4 się odbędzie?

Marcin Najman Official Oficjalnie. Gala MMAVIP 4 odbędzie się 5 marca w Warszawie.

Gdzie będzie VIP MMA?

MMAVIP 4 ma odbyć się w Warszawie. Po kolejnym fiasku i medialnej burzy miejsce organizacji gali MMAVIP znów stanęło pod znakiem zapytania. Niektórzy internauci żartowali nawet, że skoro “bossem” federacji został jeden z przywódców mafii pruszkowskiej, to właśnie Pruszków powinien być nową lokalizacją imprezy.

Kiedy MMA VIP 4 karta walk?

Marcin Najman ogłosił, że jego gala odbędzie się ostatecznie 5 marca w Warszawie. – Moi drodzy oficjalnie gala MMAVIP 4 odbędzie się 5 marca w Warszawie. Ta lokalizacja nie ulegnie zmianie. Serdecznie Was zapraszam.

Kiedy MMA VIP 4 karta walk?

Co z MMA VIP?

Marcin Najman zdecydował się opuścić federację MMAVIP, której był główną twarzą od początku 2021 roku. Zamiast tego ma się poświęcić m.in. pisaniu książki i … pracy przy projektach muzycznych.

Kto jest Wlodarzem MMA-VIP?

Został nim były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński, który znany jest bardziej jako “Słowik”. Podczas konferencji przed czwartą galą MMAVIP, która odbędzie się 25 lutego w Kielcach, Marcin Najman przedstawił światu swojego nowego wspólnika i szefa federacji.

Gdzie kupic MMA-VIP?

KUP DOSTĘP DO PPV od 29,99 ZŁ Gala MMAVIP 3 dostępna będzie w systemie PPV w serwisie mmavip.pl. Za subskrypcję zapłacić trzeba co najmniej 29,99 zł (wariant BASIC – transmisja w jakości 720p, dostęp przez 24 godziny po gali). W przypadku wariantu PREMIUM koszt to 34,99 zł (jakość 1080p, dostęp przez 7 dni po gali).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *