Gdzie można obstawiać FAME MMA?

Walki podczas FAME MMA 14 obstawisz tylko u sponsora federacji FAME, którym jest bukmacher Betclic. Jeśli chcesz skorzystać z zakładu bez ryzyka w Betclic to podaj kod promocyjny GOALPL podczas zakładania konta.

Gdzie obstawiać walki FAME MMA?

Otrzymasz też bonus 5 zł (doładujemy w 48h po złożeniu pierwszego depozytu w dniu rejestracji). Betclic jest oficjalnym sponsorem federacji FAME i jedynym bukmacherem, oferujacym kursy na jej gale.

Gdzie można obstawić FAME MMA 14?

Obstawianie Fame MMA 14 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Betclic. Gracze, którzy zarejestrują się poprzez TEN LINK z kodem bonusowym o treści MECZYKI, mogą uzyskać bonus powitalny o wartości 200 zł. Bonus dostępny jest na obstawianie Fame MMA 14.

Gdzie obstawiać FAME MMA 12?

Betclic – obstawianie Fame MMA Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic przy rejestracji z naszym linkiem z kodem promocyjnym MECZYKI. To właśnie tam znajdziemy zakłady na poszczególne pojedynki toczone przez internetowych celebrytów.

Gdzie można obstawić FAME MMA 13?

Obstawianie FAME MMA 13. Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Ile można wygrać obstawiając FAME MMA?

I to na walce zwaśnionych – producenta i rapera, można zarobić najwięcej. Bukmacherzy nie dają większych szans L Pro. Stawiając na niego złotówkę, można wygrać prawie 5 złotych (kurs 1.14 vs 4.8).

Czy FAME MMA jest na fortunie?

To firma, która także posiadała walki celebrytów na wyłączność. Po tym jak umowa wygasła strony nie doszły do porozumienia i nowym bukmacherem dla FAME MMA został Betclic. Dla porównania inny legalny bukmacher, czyli Fortuna jest oficjalnym sponsorem High League, Prime Show MMA, czy KSW.

O co chodzi z obstawianiem FAME MMA?

Można obstawić, iż pojedynek zakończy się poprzez KO, a więc zwykły nokaut, bądź też TKO zwany inaczej nokautem technicznym.

Na czym polega FAME MMA?

FAME MMA jest pierwszą w Polsce federacją sportów walki, która zajmuje się organizacją tzw. gal „freak fight”, czyli pojedynków toczonych pomiędzy zawodnikami o niejednolitych umiejętnościach, różnym doświadczeniu czy mocno odbiegającej od siebie wadze.

Czy warto grać w Betclic?

Betclic to jeden z najlepszych europejskich bukmacherów. Solidne podstawy, a do tego mnóstwo ciekawych bonusów, które umilają typowanie Ligi Mistrzów czy weekendowych lig piłkarskich. Kursy też mają spoko, jeśli chcecie stawiać mniej popularne zakłady. Valuebety można wycisnąć też z oferty, więc spoko.

Ile walk jest na Fame MMA?

Na każdym z wydarzeń eliminacyjnych odbędzie się 6 walk + super fight (super fight to poza turniejowa walka dwóch gwiazd Fame MMA). Po każdej gali będzie 6 zwycięzców. Łącznie po 5 wydarzeniach będziemy mieć 30 zwycięzców i 30 przegranych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *