Gdzie można obstawiać mecze?

none

Gdzie można obstawiać mecze?

Gdzie obstawiać mecze w internecie. Bukmacherzy w Polsce to obecnie kilkanaście legalnych firm działających zgodnie z prawem. Możemy wyróżnić tych najważniejszych. To: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet czy Totolotek.

Jak obstawiać mecze systemem?

System procentowy Obstawianie meczów w systemie procentowym polega na stawianiu na kupony stałej kwoty w ujęciu procentowym, która koreluje z aktualnym budżetem. Np. zakładasz, że typujesz zawsze za 5% swojego budżetu. Przy porażkach automatycznie stawka będzie malała, ale przy wygranych stawka na kupon będzie rosła.

Jak obstawiać mecze systemem?

Gdzie można obstawiać mecze CS GO?

Gdzie można obstawiać CS:GO?

 • Zakłady na CS:GO w STS to możliwość obstawiania kilku lub nawet kilkunastu rozgrywek. …
 • Zakłady na CS:GO w Fortuna udostępniają swoim graczom zakłady na żywo na rozgrywki CS:GO oraz darmowy streaming na turnieje.

Gdzie najlepiej obstawiać esport?

Gdzie obstawiać esport?

 • STS.
 • BetFan.
 • LV BET.
 • eToto.
 • forBET.
 • eWinner.
 • Totalbet.
 • Totolotek.

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Jak wygrywać na zakładach [10 porad]

 1. Skorzystaj z bonusów powitalnych. …
 2. Weź pod uwagę porady ekspertów. …
 3. Sprawdzaj porównywarki kursów. …
 4. Zawsze sprawdzaj listę kontuzjowanych graczy. …
 5. Korzystaj ze statystyk. …
 6. Przy obstawianiu nie kieruj się sercem. …
 7. Bądź aktywny w mediach społecznościowych. …
 8. Typuj dyscypliny na których się znasz.

Czy opłaca się obstawiać mecze?

Inwestycja w zakłady bukmacherskie nie jest złym pomysłem. Tak jak każda z wyżej wymienionych opcji wymaga od nas pewnej wiedzy. Mimo wszystko obstawianie meczów kojarzy się nam z hazardem. A to już nie sprzyja inwestycji.

Co warto obstawiać w STS?

Zakłady bukmacherskie STS mają niezwykle rozbudowaną ofertę. Oprócz tych najbardziej popularnych dyscyplin, jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis ziemny, możliwe jest też obstawianie meczów piłki wodnej czy krykieta, a nawet rywalizacji w takich sportach jak szachy czy pesapallo.

Jaki bukmacher do esportu?

Według przeprowadzonego testu najlepszym polskim bukmacherem pod kątem elektronicznych sportów jest STS. Biorąc pod uwagę zakłady bukmacherskie eSport oznacza rozgrywki, w których zawodnicy toczą walkę w wirtualnej przestrzeni, w różnych grach komputerowych.

Gdzie Obstawiac Fifę?

Osoby zastanawiające się, jak zacząć obstawiać fifa, powinny w pierwszej kolejności udać się do STS, Fortuny, Betfan, LVBet, eWinner lub BetCris. Wszystkie podmioty konkurują ze sobą pod względem kursów, co jest korzystnym zjawiskiem dla typerów.

Gdzie obstawiać mecze Lola?

Każdy profesjonalny typer może obstawiać mecze LOL w zakładach bukmacherskich LV BET. Bukmacher ofertę zmienia na bieżąco, dostosowując ją do turniejów na całym świecie.

Jak dobrze obstawiać STS?

Obstawianie meczów w STS – kursy Największy wybór daje nam oczywiście obstawianie meczów piłki nożnej. W wyrównanych spotkaniach kursy na wszystkie trzy drogi (1X2) często wynoszą ponad 2.00, co daje typerom szanse na wysokie wygrane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *