O co chodzi w Fortunie?

Chodzi o typowanie rozgrywek generowanych komputerowo, dotyczących takich dyscyplin jak: piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Co można obstawiać w Fortunie?

Gracze najczęściej obstawiają w formie zakładów LIVE mecze piłki nożnej (konkretne typy to: kto strzeli następnego gola i liczba rzutów rożnych) oraz tenisa ziemnego.

Czy Fortuna oszukuje?

Choć czasem pojawiały się wątpliwości co do niektórych zakładów, to znaczy zbyt mało informacji, z czego potem dochodziło do nieporozumień, to w większości przypadków, Fortuna zbiera pozytywne opinie, a więc można powierzyć temu bukmacherowi zaufanie.

Jak się gra na fortunie?

Przechodzisz do portalu efortuna.pl i klikasz w prawym górnym rogu przycisk “rejestracja”. System przekieruje cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy uzupełnić wszystkie pola, co pozwoli ci uzyskać status gracza Fortuny. W konsekwencji zyskasz prawo do obstawiania zakładów.

Co oznacza w Fortunie 2?

Taka opcja często jest potocznie nazywana wygraną z podpórką, co odnosi się do potencjalnego braku rozstrzygnięcia rezultatu na jedną ze stron. Oczywiście 02 będzie w zakładach bukmacherskich oznaczać remis lub wiktorię przyjezdnych. Warto zaznaczyć, że docelowo określam 1 jako gospodarzy, natomiast 2 jako gości.

Co oznacza w Fortunie 2?

Co można obstawiać?

Dziedziną, która cieszy się największym zainteresowaniem typerów w zakładach bukmacherskich jest oczywiście piłka nożna. Nie trzeba nikomu mówić, że pewniaczki z Ekstraklasy cieszą się ogromną popularnością wśród rodzimych fanów, jednak zagraniczne ligi również mają szerokie grono fanów.

Ile można wygrac na fortunie?

100 tysięcy PLN na pojedynczy przelew. Fortuna, STS, Etoto i Superbet deklarują, że nie mają limitów wypłaty. Z kolei Betclic, PZBUK i LVBET maksymalną pojedynczą wypłatę ustalili do progu 100 tysięcy złotych.

Czy Fortuna jest Legit?

Tak, Fortuna jest legalnym bukmacherem i wszystkie bonusy oraz wypłaty są w pełni bezpieczne. Obecnie na terenie Polski można korzystać tylko z legalnych operatorów.

Czy aplikacja fortuna jest bezpieczna?

Tak, Fortuna jest bezpieczna. Jako legalny bukmacher są zobowiązani prawem do bezpiecznego zbierania danych i mają zabronione udostępnianie ich. Wymagany między innymi skan dowodu jest obowiązkowy tylko w celu weryfikacji pełnoletności.

Ile można wygrać na fortunie?

Limit wygranej (a więc sumy przeznaczonej do wypłaty przy poprawnie określonych wszystkich typowanych zdarzeniach) na jeden kupon, niezależnie od liczby zdarzeń, wynosi 601 000 zł.

Jak działają kupony Fortuna?

Za każdy kupon zawarty w punkcie lub przez internet otrzymasz punkty FKP. Każde 2zł wydane na zakład daje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów FKP jaką możesz uzyskać na dzień wynosi 300. Szczegółowe informacje dotyczące Fortuna Klub Plus znajdziesz tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *