Na kogo obstawiać FAME MMA?

Betclic to sponsor federacji FAME MMA i jedyny bukmacher, na którego stronie i w aplikacji możliwe jest obstawianie walk tej organizacji.

Na czym obstawiać FAME MMA?

Otrzymasz też bonus 5 zł (doładujemy w 48h po złożeniu pierwszego depozytu w dniu rejestracji). Betclic jest oficjalnym sponsorem federacji FAME i jedynym bukmacherem, oferujacym kursy na jej gale.

Na kogo obstawić FAME MMA?

Typy na FAME MMA 13. Stawiamy na pewniaków!

  • Typy na walkę Sergiusz “Nitrozyniak” Górski – Paweł “TheUnboxall” Smektalski.
  • Typy na walkę Patryk”Patrykos” Domke – Jakub “Kuba Post” Postaremczak.
  • Typy na walkę Paweł “Popek” Mikołajuw – Norman Parke.
  • Typy na walkę Mariusz “Hejter” Słoński – Rafał “Takefun” Górniak.

Mar 26, 2023

Kogo obstawiacie na FAME MMA 14?

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka [obstawianie Fame MMA 14] W walce o pas mistrzowski zawalczy Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, który będzie bronił tego trofeum. Na Fame MMA 14 (obstawianie gali dostępne w Betclic) zmierzy się z Krystianem “Krychą” Wilczakiem.

Czy FAME MMA jest na Fortunie?

To firma, która także posiadała walki celebrytów na wyłączność. Po tym jak umowa wygasła strony nie doszły do porozumienia i nowym bukmacherem dla FAME MMA został Betclic. Dla porównania inny legalny bukmacher, czyli Fortuna jest oficjalnym sponsorem High League, Prime Show MMA, czy KSW.

Ile można wygrać obstawiając FAME MMA?

I to na walce zwaśnionych – producenta i rapera, można zarobić najwięcej. Bukmacherzy nie dają większych szans L Pro. Stawiając na niego złotówkę, można wygrać prawie 5 złotych (kurs 1.14 vs 4.8).

Jak obstawiać FAME MMA 13?

Obstawianie FAME MMA 13. Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Gdzie obstawiać FAME MMA 13?

Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Z kim walczy Tromba na FAME MMA 14?

Kto walczy na Fame MMA 14? W walce wieczoru zobaczymy jednak Mateusza Trombę Trąbkę z Ekipy Friza, a jego rywalem będzie Tomasz Gimper Działowy. W oktagonie zamelduje się również Agata Fagata Fąk, Monika Kociołek, a także Sergiusz Nitro Górski, który powróci do klatki po dwóch miesiącach od ostatniego pojedynku.

Z kim walczy Tromba na FAME MMA 14?

Kto wygra na FAME MMA 14?

Wiktoria Jaroniewska – Katarzyna Laluna Alexander: niejednogłośne zwycięstwo Wiktorii Jaroniewskiej przez decyzję sędziów!

Kto wygra na FAME MMA 14?

Na kogo Obstawiac FAME MMA 13?

Obstawianie FAME MMA 13. Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *