Kto walczy na VIP MMA?

Pierwsza gala MMAVIP odbyła się 13 lutego 2021 w Alvernia Studios w Nieporazie. W walce wieczoru Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień (2–1) w drugiej rundzie pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana (3–6). W drugiej walce starli się ze sobą Adrian Cios (0–1) i Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki (1–3).

Kto zawalczy na MMA VIP 4?

Na MMAVIP 4 przeprowadzono osiem walk. Wśród nich nie zabrakło jednego pojedynku pań, w którym Paulia “Paris” Koziej mierzyła się z Sandrą Szymoszyn. W walce wieczoru w oktagonie pojawił się Marcin Najman, a jego rywalem był Mirosław “Misiek z Nadarzyna” Dąbrowski.

Kto walczy na MMA VIP 3?

Typy MMAVIP 3

  • Michał “Polski Ken” Przybyłowicz – Wiktoria Domżalska. …
  • Dariusz “Lew” Kaźmierczuk – Marek Molak. …
  • Marcin Najman – Ryszard “Szczena” Dąbrowski. …
  • Remi Gruchała – Paweł “Scarface” Jendruczko. …
  • Kazik Klimat – Maciej “GSP” Gandziarowski. …
  • Urszula Siekacz – Piotr „Muaboy” Lisowski.

Kto jest Wlodarzem MMA VIP?

Został nim były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński, który znany jest bardziej jako “Słowik”. Podczas konferencji przed czwartą galą MMAVIP, która odbędzie się 25 lutego w Kielcach, Marcin Najman przedstawił światu swojego nowego wspólnika i szefa federacji.

Gdzie odbedzie się MMA VIP?

MMAVIP 4 ma odbyć się w Warszawie Niektórzy internauci żartowali nawet, że skoro “bossem” federacji został jeden z przywódców mafii pruszkowskiej, to właśnie Pruszków powinien być nową lokalizacją imprezy. Jednak według informacji przekazywanych bezpośrednio przez Marcina Najmana, gala ma odbyć się w Warszawie.

Gdzie odbylo się MMA VIP 4?

MMAVIP 4 odbyło się 5 marca 2023 w Górze Kalwarii. W walce wieczoru po raz kolejny wystąpił Marcin „El Testosteron” Najman, który po szybkim i kontrowersyjnym przerwaniu przez sędziego pokonał przez TKO w 2.

Gdzie kupić bilety na MMA VIP 4?

Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć MMA VIP 4 na żywo, musi napisać wiadomość do biura organizatora gali i złożyć zamówienie na konkretne bilety.

Gdzie kupić bilety na MMA VIP 4?

Kto wygrał na MMA-VIP 3?

Podczas MMAVIP zobaczyliśmy dwie walki kobiety z mężczyzną: w jednej z nich Michał Przybyłowicz wygrał z Wiktorią Domżalską, a w drugiej Piotr Lisek pokonał Urszulę “ArmPowerGir” Siekacz. W walce wieczoru Marcin Najman zmierzył się z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. “El Testosteron” wygrał w kilkanaście sekund.

Kto wygrał na MMA-VIP 3?

Gdzie odbedzie się MMA-VIP 3?

Jednak Paweł Okrasa podtrzymał swoje stanowisko i zapowiedział, że gala odbędzie się w Wieluniu.

Kiedy MMA VIP 5?

Kiedy MMA VIP 5? Jak na razie termin gali MMA VIP 5 nie jest znany. Wszystko wskazuje na to, że będą to okolice czerwca lub lipca 2023 roku.

Kiedy MMA VIP 5?

Ile sprzedano PPV MMA VIP?

524 000 sprzedanych PPV na galę FAME MMA 12 – MMA VIP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *