Kto walczy na MMA VIP 4?

Poznaliśmy wyniki wszystkich walk na MMA-VIP 4. Na gali nie moglo zabraknąć Marcina Najmana, Piotra “Bonusa BGC” Witczaka, czy Tomasza “Chica” Galewskiego.

Kto walczy MMA VIP 4?

Kto na MMA VIP 4? Kto na MMA VIP 4, czyli to, co najbardziej ciekawi wszystkich kibiców. Wydawało się, że na czwartej edycji gali dojdzie do pojedynku Misiek z Nadarzyna vs Żurom. Jak się jednak okazało, Żurom zawalczy na tej gali, ale jego przeciwnikiem będzie ulubieniec publiczności – Tomasz Chic.

Kto walczy w MMA VIP?

Pierwsza gala MMAVIP odbyła się 13 lutego 2021 w Alvernia Studios w Nieporazie. W walce wieczoru Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień (2–1) w drugiej rundzie pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana (3–6). W drugiej walce starli się ze sobą Adrian Cios (0–1) i Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki (1–3).

Kim jest Paris MMA VIP 4?

Paris imię i nazwisko Jak nazywa się Paris z MMA VIP? Jej imię i nazwisko to Paulina Koziej.

Kiedy MMA VIP 5?

Kiedy MMA VIP 5? Jak na razie termin gali MMA VIP 5 nie jest znany. Wszystko wskazuje na to, że będą to okolice czerwca lub lipca 2023 roku.

Kiedy MMA VIP 5?

Kiedy będzie MMA VIP 4?

Oficjalnie. Gala MMAVIP 4 odbędzie się 5 marca w Warszawie.

Gdzie odbyło się MMA VIP 4?

Słowik, który został jednym z włodarzy federacji. Po tej wiadomości organizatorzy i sponsorzy zaczęli wycofywać się z tego wydarzenia. Gdy wydawało się, że Marcin Najman zostanie na lodzie, gala MMAVIP 4 w końcu odbyła się w Warszawie.

Kto walczy na MMA-VIP 3?

Typy MMAVIP 3

  • Michał “Polski Ken” Przybyłowicz – Wiktoria Domżalska. …
  • Dariusz “Lew” Kaźmierczuk – Marek Molak. …
  • Marcin Najman – Ryszard “Szczena” Dąbrowski. …
  • Remi Gruchała – Paweł “Scarface” Jendruczko. …
  • Kazik Klimat – Maciej “GSP” Gandziarowski. …
  • Urszula Siekacz – Piotr „Muaboy” Lisowski.

Kto jest Wlodarzem MMA-VIP?

Został nim były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński, który znany jest bardziej jako “Słowik”. Podczas konferencji przed czwartą galą MMAVIP, która odbędzie się 25 lutego w Kielcach, Marcin Najman przedstawił światu swojego nowego wspólnika i szefa federacji.

Kto jest włodarzem MMA VIP?

W sobotę 8 stycznia odbyła się konferencja przed galą MMAVIP 4. Jednym z jej najciekawszych momentów było ogłoszenie przez Marcina Najmana szefa federacji. Został nim były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński, który znany jest bardziej jako “Słowik”.

Kim jest Dariusz Kosowski?

Dariusz Kosowski, wspólnik Marcina Najmana, jest bardzo zadowolony z ostatniej gali MMA-VIP 3, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Właściciele już snują wielkie plany, pojawił się nawet szokujący kandydat. Organizacja MMA-VIP to stosunkowo nowy twór na polskim rynku freak fightów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *