Jak zrealizować kod na HIGH League?

Jak zrealizowac kod High League?

Jak to zrobić? Jeśli kupiłeś PPV, to na stronie highlive.tv wejdź w zakładkę “zrealizuj kod”, a następnie wklej otrzymany kod PPV. W ten sposób na twoim ekranie pojawi się przekaż “na żywo” z High League.

Jak zrealizowac kod High League?

O co chodzi z kodami na high League?

Czego możemy się spodziewać po zdarzeniach na High League? Już teraz w ofercie Fortuny dostępne są zakłady na najbliższą galę High League. Kod promocyjny pozwoli uzyskać bonusy powitalne, a nie jest wykluczone, że bukmacher przygotuje bonus High League specjalnie dla zakładów zawartych na to wydarzenie.

Czy na high League można placic PSC?

Wśród dostępnych form płatności znajdziemy możliwość płacenia przelewem internetowym, BLIK-iem, kartą płatniczą, przez Google Pay, Apple Pay oraz Paysafecard.

Czy na high League można placic PSC?

Ile kosztuje PPV na HL?

Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie highlive.tv. Podstawowy wariant PPV kosztuje 29,99 zł, natomiast wersja “Premium” kosztuje pięć złotych więcej.

Jak wykupic PPV High League?

Transmisja na żywo High League PPV Tej dokonać można na wiele sposobów: Blikiem, kartą płatniczą, przelewem, czy SMSem Premium. W zależności od wybranej opcji doliczona (lub nie) zostaje prowizja. To prosty sposób, dzięki któremu można na żywo przeżywać emocje związane z walkami na High League.

Jak działa PPV High League?

Aby oglądać High League 3 trzeba kupić PPV, a następnie zrealizować kod w serwisie highlive.tv lub aplikacji mobilnej. Na High League 3 zawalczą m.in. Alberto Simao i Marcin Dubiel. Gala została zaplanowana na 4 czerwca 2023 roku.

Na czym można obstawiać High League?

Obstawianie High League 3 – informacje o gali W sumie podczas gali odbędzie się dziewięć pojedynków, z czego większość w formule MMA. Obstawianie High League 3 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MECZYKI, wpisany podczas rejestracji konta, pozwala aktywować bonus powitalny u bukmachera.

Na czym Obstawiac High League 2?

Aby postawić typy na High League, należy wejść na www.eFortuna.pl i przejść do odpowiedniej zakładki. Warto podkreślić, że na High League zakłady bukmacherskie dostępne są tylko i wyłącznie w Fortunie. Na dobry początek oferowany jest nawet specjalny bonus na obstawianie.

Czy za High League można placic Blikiem?

Niezależnie od wybranej formy płatności ceny poszczególnych wariantów pozostają niezmienne. Możemy zapłacić za pomocą przelewu internetowego, BLIK-a, karty płatniczej czy też przy użyciu Google Pay bądź Apple Pay.

Na jakich Przegladarkach można ogladac High League?

System operacyjny: Android 9+ lub iOS 13+. Przeglądarka: najnowsza wersja Chrome / Safari / Edge (chromium). Bezproblemowy odbiór nie jest też gwarantowany na przeglądarkach innych niż wcześniej wymienione.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *