Jak wyplacic pieniądze w STS?

Wejdź do aplikacji STS i zaloguj się na swoje konto. Stuknij w kwotę Twojego salda w górnej części ekranu. Wybierz opcję STS “Wypłata”. Potwierdź, że podany jest poprawny numer konta bankowego, wpisz odpowiednią kwotę i naciśnij przycisk “Zleć wypłatę”.

Kiedy można wyplacic pieniądze z STS?

Wypłata możliwa jest bowiem dopiero po jego obrocie, gdy ten przerzuci się na konto główne. Nie trzeba więc zastanawiać się, jak wypłacić pieniądze z bonusu STS. Odbywa się to tak samo, jak wypłata wygranej z depozytu.

Ile trwa wypłata z STS na PayPal?

STS wpłaty

STS wpłaty STS metody płatności Czas realizacji
DotPay Szybki przelew oraz Paysafecard Natychmiast 24h/7 dni
PayU Szybki przelew oraz BLIK Natychmiast 24h/7 dni
Skrill e-wallet Natychmiast 24h/7 dni
PayPal e-wallet Natychmiast 24h/7 dni

Jak zalozyc konto w STS?

STS jak założyć konto – krok po kroku

  1. Przejdź do STS. Skorzystaj z linku aby zapewnić sobie najwyższy bonus.
  2. Wypełnij dane. Wypełnij formularz rejestracji podając: adres e-mail, numer telefonu oraz wybrane hasło.
  3. Wpisz kod promocyjny GOAL. …
  4. Podaj dane osobowe. …
  5. Potwierdź konto.

Jak wplacic pieniądze na Betfan?

Płatności w BETFAN Możesz to uczynić na różne sposoby za pomocą Blika, Przelewów24 lub za pomocą karty. Przy żadnej z transakcji nie pobieramy prowizji. Są one dostępne całą dobę, a minimalna wpłata depozytu jaką przyjmujemy to 2 zł.

Czy da się wyplacic pieniądze z bonusu w STS?

Wypłata bonusu cashback (do 100 zł) Brzmi on “MAXBONUS” i trzeba go wpisać w trakcie rejestracji. Kasę otrzymaną w formie zwrotu można wypłacić po spełnieniu warunków obrotu. Wymagany obrót x3. Dozwolone są zakłady o kursie łącznym co najmniej 1.91.

Jak wpłacić pieniądze z Paysafecard na STS?

Paysafecard to karta przedpłacona służąca do realizowania płatności bez konieczności udostępniania danych bankowych. Aby dokonać wpłaty wystarczy podać 16-cyfrowy kod, który znajduje się na karcie. Płatności za pomocą Paysafecard realizowane są natychmiastowo.

Jak wpłacić pieniądze z Paysafecard na STS?

Czy STS wyplaca w niedzielę?

Grając u bukmachera STS na szczęście nie trzeba długo czekać na wypłatę naszej wygranej. Płatności u tego operatora obsługiwane są przez system STS Pay, który umożliwia błyskawiczne przelanie środków na konto bankowe. Przelewy realizowane są 24 godziny do dobę, 7 dni w tygodniu.

Ile się czeka na weryfikację STS?

Żeby zmienić konto tymczasowe w konto stałe, uzupełnij swoje dane i poczekaj na ich weryfikację. Zazwyczaj zajmuje nam to ok. 15 minut. Po pozytywnej weryfikacji Twoje konto zmieni się w konto stałe i będziesz mógł wypłacić środki.

Jak uzyskac kartę STS?

Kartę może otrzymać każdy Uczestnik zakładów bukmacherskich Organizatora. b. Kartę należy okazywać zawsze przy zawieraniu zakładów w Klubie naziemnym.

Jak zainstalowac aplikację STS?

Jak mogę pobrać aplikację STS? Wejdź na stronę mobile.sts.pl z poziomu telefonu. W zależności od platformy zostaniesz przekierowany na odpowiednią stronę aplikacji (iOS lub Android).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *