Jak trafnie obstawiac mecze?

Zawsze trzeba trzymać się dyscypliny, o której się wie najwięcej. W przypadku piłki nożnej trzeba sprawdzić historię spotkań, mecze bezpośrednie, ostatnią formę, jak długo trwała seria zwycięstw czy porażek. Słowem – wszystko, co pomoże nam trafnie obstawić wynik spotkania.

Na czym najlepiej obstawiac mecze?

Gdzie obstawiać mecze w internecie. Bukmacherzy w Polsce to obecnie kilkanaście legalnych firm działających zgodnie z prawem. Możemy wyróżnić tych najważniejszych. To: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, ETOTO, PZBuk, LV Bet czy Totolotek.

Jak bezpiecznie obstawiac mecze?

Jak obstawiać mecze [7 kroków]

 • Załóż konta u kilku legalnych polskich bukmacherów. …
 • Skorzystaj z bonusów powitalnych. …
 • Obstawianie rozpocznij od dyscyplin na których się znasz. …
 • Korzystaj ze statystyk. …
 • Wybierz taktykę obstawiania. …
 • Porównaj kursy. …
 • Korzystaj z promocji.

May 5, 2023

Jak grać by wygrać u bukmachera?

Jak wygrywać na zakładach [10 porad]

 1. Skorzystaj z bonusów powitalnych. …
 2. Weź pod uwagę porady ekspertów. …
 3. Sprawdzaj porównywarki kursów. …
 4. Zawsze sprawdzaj listę kontuzjowanych graczy. …
 5. Korzystaj ze statystyk. …
 6. Przy obstawianiu nie kieruj się sercem. …
 7. Bądź aktywny w mediach społecznościowych. …
 8. Typuj dyscypliny na których się znasz.

Jak Obstawiac żeby wygrać Betclic?

Betclic zdaje sobie sprawę, jak trudno jest wygrać zakład złożony z wielu spotkań, dlatego dodatkowo wynagradza tych, którym ta trudna sztuka się udała. Chodzi tu o bonus “Multi+”, który sprawia, że im więcej spotkań postawimy na swoim kuponie, tym więcej Betclic doda do naszej wygranej.

Co warto obstawiać w STS?

Zakłady bukmacherskie STS mają niezwykle rozbudowaną ofertę. Oprócz tych najbardziej popularnych dyscyplin, jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis ziemny, możliwe jest też obstawianie meczów piłki wodnej czy krykieta, a nawet rywalizacji w takich sportach jak szachy czy pesapallo.

Na czym polega obstawianie meczy?

Co to są zakłady bukmacherskie? Zakłady bukmacherskie polegają na założeniu się z bukmacherem o wynik meczu. Jeśli wygra gracz – to bukmacher wypłaca mu wygraną. W przypadku porażki – bukmacher zachowuje postawioną stawkę przez gracza.

Jak obstawia mecze?

Podstawowymi rzeczami, które można obstawiać są zwycięstwo, remis lub porażka. Stawiamy na któreś z tych rozwiązań, typując na kuponie 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Można też pójść krok dalej i obstawić liczbę bramek w meczu (mniej lub więcej niż 2,5) czy wynik do przerwy.

Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich?

W obstawianiu zakładów na początku warto polecić najlepsze bonusy bukmacherskie. Otrzymując bonus na start od bukmachera – odbierasz zakład bez ryzyka lub darmowy zakład. To pomaga w dobrym początku, ponieważ można wejść w temat bukmacherki, bez wpłacania swoich pieniędzy.

Czy można wygrać w STS?

Na samym początku można wygrać pieniądze w STS bez obstawiania zakładów! W jaki sposób? Jeśli nie masz konta w STS, to na nowych graczy czeka kod promocyjny:ZAGRANIE, za który otrzymasz bonusy powitalne: bonus od pierwszej wpłaty 100% do 300 PLN.

Czy można wygrać w STS?

Ile można wygrać w zakładach bukmacherskich?

Każdy bukmacher w Polsce posiada wewnętrzny limit zgodnie z którym umożliwia wygraną w obrębie jednego kuponu. U jednego bukmachera maksymalnie możesz wygrać 250 tysięcy złotych, a u drugiego aż 601 tysięcy PLN.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *