Jak sprawdzić kupon z maszyny Fortuna?

Sprawdź kupon Fortuna zagrany online

  1. Po zalogowaniu najedź myszką na swoją nazwę użytkownika.
  2. Zobaczysz rozwijaną listę.
  3. W sekcji “przegląd zakładów” wybierz rodzaj kuponu, który postawiłeś.
  4. Może to być na przykład kupon prematch.
  5. Otworzy się okienko z podglądem Twoich kuponów.

More items…•Mar 24, 2023

Gdzie znajde kod kuponu Fortuna?

Fortuna kod kuponu To kod znajdujący się nad kodem kreskowym naszego kuponu, w polu „ID kuponu”. Możemy więc wpisać albo ten długi Fortuna numer kuponu, albo znacznie krótsze ID kuponu.

Jak dodac kupon Fortuna?

Aby wkleić link bezpośrednio do kuponu należy:

  1. Otworzyć podgląd kuponu (np. …
  2. Pod każdym kuponem znajduje się przycisk “Udostępnij w Strefie Typera”, kliknij w ten przycisk a zostaniesz przeniesiony do Strefy Typera, a w oknie na post wklejony będzie link do kuponu.
  3. Dodaj odpowiedni opis kuponu i kliknij w “Wyślij”

Jak wyplacic e-kupon Fortuna?

Jeżeli posiadasz kartę FKP wówczas Twoje eKupony zapisane są na Twoim koncie i nie musisz zapisywać ich numerów. Wystarczy wskazać pracownikowi punktu, który eKupon chcesz wykorzystać, tak aby jednym kliknięciem mógł go wydrukować.

Jak sprawdzić kupon?

Możesz sprawdzić swój kupon w dowolnym punkcie na terenie całego kraju. Wystarczy, że pokażesz swój kupon pracownikowi punktu naziemnego, a bukmacher poinformuje o rozstrzygnięciu zakładów. Jeżeli udało Ci się poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia, pracownik lokalu dokona wypłaty wygranej.

Jaki jest kod promocyjny na fortunie?

Fortuna kod promocyjny – FAQ Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Daje on najwyższy bonus na start. Z naszym kodem do Fortuny jest to ekstra freebet 15 zł, bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł oraz bonus od 2. wpłaty 200 zł.

Jak aktywowac bonus w Fortunie?

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie konta z kodem promocyjnym Fortuna o treści MECZYKI. Bonus ten należy aktywować w ciągu 3 dni od chwili rejestracji. 5 kolejnych dni bukmacher daje na zawarcie zakładu bez ryzyka, który musi zostać rozstrzygnięty w maksymalnie 30 dni od daty jego postawienia.

Jak dzialaja kupony Fortuna?

Wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta po rozstrzygnięciu się kuponu. W przypadku kuponów Solo lub AKO nastąpi to po dodaniu do systemu wyników na wszystkie zakłady znajdujące się na kuponie.

Jak anulować kupon na fortunie?

W jaki sposób mogę anulować kupon? Zgodnie z regulaminem nie ma możliwości anulowania zakładu zawartego za pośrednictwem Internetu. Przed zawarciem zakładu sprawdź dokładnie czy przygotowany przez Ciebie kupon jest prawidłowy. Zwróć szczególną uwagę na: stawka, wydarzenia oraz typy.

Jak wyplacic w Fortunie?

Co muszę zrobić by szybko wypłacić środki na konto bankowe? Wystarczy, że na koncie gracza w sekcji wpłaty/wypłaty klikniesz opcje „Wypłata” i podasz kwotę, którą chcesz wypłacić.

Jak usunąć stare kupony z Fortuny?

Niestety nie ma możliwości usunięcia kuponów ze swojego konta. Organizator gier hazardowych zapewnia graczowi dostęp do informacji o statusie konta, historii gier – w tym o stawkach, wygranych, przegranych oraz o wpłatach i wypłatach, a także innych powiązanych transakcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *