Jak sprawdzić ilość godzin na twitchu?

Czy jest sposób na sprawdzenie, ile godzin oglądałeś na Twitchu? Możesz przejść do analizy kanału, klikając opcję Statystyki > Analiza kanału za pomocą ikony na pulpicie nawigacyjnym. Domyślnie na stronie analizy kanału będą wyświetlane Twoje dane z ostatnich 30 dni.

Jak sprawdzić ile ma się godzin na Twitchu?

Aby wyświetlić wykresy z analizą ruchu na Twoim kanale, w Panelu kontrolnym wybierz opcję Spostrzeżenia → Analiza kanału. Sekcja analizy kanału Twitch pokaże Ci szczegółowe informacje dotyczące aktywności widzów i dochodów z transmisji w określonym przez Ciebie czasie.

Jak sprawdzić ile ma się godzin na Twitchu?

Jak sprawdzić swój Twitch recap?

Aby sprawdzić zaangażowanie na czacie w poprzednich transmisjach, kliknij strzałki lub datę/numer streamu na górze podsumowania i wybierz dostępne podsumowanie.

Jak sprawdzic kogo ktos oglada na Twitchu?

Teraz nie jest to już takie proste. Od jakiegoś czasu nie ma możliwości na profilu konkretnych osób sprawdzić, jakie kanały obserwują. Twitch usunął tę opcję ze względu na potencjalne nadużycia.

Jak sprawdzić punkty na Twitchu?

Punkty kanału są przypisane do każdego zarejestrowanego kanału i można zdobywać je przez różne działania, takie jak oglądanie, obserwowanie i uczestnictwo w raidach. Wykonywanie tych akcji na odpowiednim kanale generuje punkty. Punkty kanału można sprawdzić na dole okna czatu na zarejestrowanych kanałach.

Ile Izak ma subskrypcji na Twitch?

Izak ma obecnie 2123 subskrypcje dzisiaj, liczę, że do końca 24h streama dobije do 2600 subów – za każdego suba dostaje netto 1,6$ od Twitcha więc z tego tytułu przychód wynosi ok.

Ile zarabia się za suba na Twitchu?

Pieniądze płynące z subskrypcji to trochę trudniejszy temat, bo dużo zależy od samego streamera – niektórzy dostają 50 procent z każdego suba (druga połowa idzie do Twitcha), inni mają korzystniejsze rozliczenie i w kieszeni ląduje im aż 70% dochodu.

Kogo najwiecej ogladam na Twitchu?

Lurkers liczą się jako widzowie na Twitchu. Ludzie, którzy czają się, stanowią zdecydowaną większość użytkowników platformy jako całości. Ponieważ wielu widzów lubi oglądać transmisję bez wpisywania, często nawet 80% oglądalności kanałów składa się z osób, które czają się.

Jak zobaczyc stare transmisje na Twitch?

Do odtwarzania zakończonych transmisji oraz skrótów możemy wykorzystać alternatywną aplikacją do oglądania Twitcha – TC Viewer. Pozwala ona oglądać zarówno transmisje na żywo, jak również zapisane ubiegłe streamy oraz najciekawsze skróty.

Jak odblokowac punkty kanału?

Punkty kanału można dostosować po przejściu do panelu kontrolnego, kliknięciu ikony trzech poziomych kresek w lewym górnym rogu i wybraniu opcji Punkty kanału w sekcji Nagrody dla widzów. Na tej stronie możesz zmienić nazwę punktów kanału, aby pasowały do Twojego wizerunku i społeczności.

Jak sprawdzić Statystyki na Twitchu?

Te dane pozwalają streamerom lepiej zrozumieć tendencje w dochodach i oglądalności. Możesz przejść do analizy kanału poprzez wybranie opcji Statystyki > Analiza kanału z menu pod ikoną na panelu kontrolnym. Domyślnie strona analizy kanału pokazuje dane z ostatnich 30 dni.

Jak sprawdzić Statystyki na Twitchu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *