Jak pobrac Superbet?

Aplikacja Superbet na iOS Aplikacja dostępna jest w App Store skąd bezpośrednio można pobrać ją na urządzenie mobilne.

Jak pobrac aplikację Superbet?

W Superbet aplikacja jest gotowa do pobrania!…Superbet – Android

  1. wejdź w ustawienia telefonu bądź tabletu i zezwól na pobieranie plików spoza Google Play.
  2. odwiedź na mobilną stronę bukmachera i kliknij w link instalacyjny.
  3. zainstaluj apkę i zacznij obstawiać

Jak zalozyc konto Superbet?

Jeśli chcesz założyć konto w Superbet musisz wypełnić prosty formularz rejestracyjny, w którym należy wpisać podstawowe dane oraz numer PESEL. Możesz też podać kod promocyjny GOAL, dzięki czemu skorzystasz z wszystkich bonusów dostępnych dla nowych klientów.

Jak odebrać bonus za pobranie aplikacji Superbet?

VII. Bonus za pobranie aplikacji

  1. Środki bonusowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. …
  2. Środki bonusowe będą aktywne przez okres 10 dni. …
  3. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 1-krotności otrzymanej kwot bonusu.

Jak zainstalowac aplikację STS?

Jak mogę pobrać aplikację STS? Wejdź na stronę mobile.sts.pl z poziomu telefonu. W zależności od platformy zostaniesz przekierowany na odpowiednią stronę aplikacji (iOS lub Android).

Ile trwa wypłata z Superbet?

Szybkie wypłaty na rachunek bankowy! Nowa funkcjonalność serwisu pozwoli Ci otrzymywać wygrane na rachunek bankowy 24 godziny na dobę średnio w 15 minut od zlecenia wypłaty w Superbet! Tym samym to koniec z kilkudniowym oczekiwaniem na wypłatę Twoich wygranych.

Czy Superbet jest bezpieczny?

Superbet, tak jak i inni legalni bukmacherzy w Polsce posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych, więc gra u tego operatora jest w pełni bezpieczna.

Jak zweryfikowac konto Superbet?

? Po aktywacji konta poprzez dostęp do linku otrzymanego e-mailem, potwierdź numer telefonu. Kliknij swoją nazwę użytkownika, a następnie przejdź … ? Jeśli Twój dokument tożsamości utracił ważność należy przesłać aktualny dokument jak tylko zostanie on wydany przez odpowiednie organy, aby unik…

Ile trwa weryfikacja konta na Superbet?

Weryfikacja dokumentów odbywa się natychmiastowo. W przypadku przesłania nieodpowiednich lub nieczytelnych dokumentów, weryfikacja może się przedłużyć do 48 godzin. Po sprawdzeniu dokumentów Klient otrzyma wiadomość na swój adres e-mail o statusie weryfikacji konta.

Jak obracac bonusem Superbet?

Obrót bonusem to łączna suma stawek za kupony. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 4-krotności ot… W ramach Bonusu Powitalnego Superbet przyznaje tylko jeden bonus od depozytu. Drugi bonus zostanie przyznany jeśli zakończy się Twój Tydzień Bez R…

Jak wypłacić pieniądze z bonusu Superbet?

Bukmacher obdarowując Cię bonusem, chce także zachęcić Cię do obstawiania zakładów. Wobec tego w Superbet wypłaty środków przyznanych dzięki bonusowi na start nie są możliwe “od ręki”. Kasę wypłacisz dopiero, kiedy spełnisz określone w regulaminie bukmachera warunki obrotu bonusu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *