Gdzie można obejrzec FAME MMA 14?

Gala Fame MMA 14 będzie transmitowana wyłącznie w internecie. Stream z wydarzenia będzie dostępny jako PPV na stronie Famemma.tv (dostępne w dwóch opcjach uzależnionych m.in. od jakości i możliwości dostępu – 29,99 zł i 34,99 zł) lub na platformie Polsat Box Go (w cenie 35 zł).

Gdzie ogladac Fame MMA 14 za darmo?

Transmisja w internecie będzie dostępna na platformach Fame MMA TV i Polsat Box Go.

Jak ogladac Fame MMA 14 na TV?

Transmisje live z FAME MMA 14 możesz oglądać w serwisie famemma.tv, a także w aplikacji FAME MMA TV. Ile kosztuje PPV na FAME MMA 14? Cena PPV na FAME MMA 14 to koszt rzędu 27.99 zł lub 32.99 (w zależności od jakości obrazu).

Ile kosztuje dostęp do Fame MMA 14?

Fame MMA 14: pay per view W przypadku Fame MMA 14 dostęp kosztuje 29,99 lub 34,99 zł, w zależności od wybranego pakietu. Transmisja będzie dostępna na stronie organizatora famemma.tv oraz w usłudze Polsat Box Go.

Gdzie oglądać MMA na żywo?

Transmisje z gali MMA dostępne są za pośrednictwem kanałów telewizyjnych Polsatu sport, TVP Sport oraz canalplussport. Streamy online z gal MMA można również oglądać na platformach streamingowych takich jak ipla.tv, ksw.tv, fen TV, fame MMA tv.

Jak mieć FAME MMA za darmo?

Niestety, nie istnieje inny legalny sposób, aby oglądać galę za darmo i bez żadnych kosztów. Pamiętaj również, że kupując PPV na oficjalnej stronie wspierasz polską federację FAME MMA i jej dalszy rozwój. Kliknij tutaj, aby kupić PPV z oficjalnej strony!

Jak mieć FAME MMA za darmo?

Ile kosztuje PPV?

Fani chcący oglądać wydarzenie w sieci, mogą skorzystać z możliwości kupna PPV na platformie Prime MMA TV. Wówczas mają dwie opcje. Oglądanie walk w jakości 720p, to koszt 29,99 zł. Pakiet premium w jakości 1080 to koszt 34,99 zł.

Ile kosztuje pay per view?

PPV już dostępne na HighLive.TV, w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium. Ten tańszy to koszt od 29,99 PLN. Droższy natomiast kosztuje od 34,99 PLN. High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY.

Czy można kupic PPV po gali?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 złotych.

Jak włączyć pay per view?

Po zakupieniu PPV masz prawo do tego, żeby uruchomić transmisje live z High League. Jak to zrobić? W serwisie highlive.tv zrealizuj kod PPV, a więc wklej otrzymany kod w odpowiednie pole w zakładce “zrealizuj kod”.

Gdzie można ogladac UFC za darmo?

Transmisje „na żywo” UFC można obejrzeć przede wszystkim na antenie Polsatu Sport. Oprócz tego za darmo transmisję obejrzymy w STS TV – wystarczy otworzyć konto. STS TV do końca 2023 roku posiada prawa do wszystkich numerowanych gal i innych organizowanych przez światowego giganta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *