Czy konto na Betclic jest bezpieczny?

Legalny polski bukmacher Betclic to bezpieczny oraz wiarygodny operator zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów, który potrafi docenić gracza za jego regularną grę i za to zbiera całkiem sporo pozytywnych opinii.

Czy konto na Betclic jest bezpieczne?

Co ważne – twoje dokumenty są w pełni bezpieczne. Betclic jest legalnym podmiotem branży bukmacherskiej i działa na licencji Ministerstwa Finansów. Bukmacher wobec tego stosuje się również do ustawy o RODO, czyli Ochrony Danych Osobowych.

Czy strona Betclic jest legalna?

Rzeczy, które warto wiedzieć o bukmacherze Betclic. Jest legalny w Polsce od września 2018 roku. Posiada polską licencję na zakłady w internecie. Jest głównym sponsorem Piasta Gliwice.

Czy zaklady bukmacherskie przez internet są bezpieczne?

Obstawianie zakładów u każdego legalnego bukmachera w Polsce jest całkowicie bezpieczne i zgodne z prawem, co gwarantują zapisy zawarte w ustawie hazardowej z 2017 roku.

Czy w Betclic trzeba podawac PESEL?

Betclic rejestracja – krok 2 Na tym etapie należy podać: PESEL.

Czy w Betclic trzeba podawac PESEL?

Czy podanie PESEL na Betclic jest bezpieczne?

Wpisanie PESEL-u w legalnych zakładach bukmacherskich nie grozi żadnym nadużyciem ze strony operatora. Firma bukmacherska potrzebuje tych danych, by następnie zweryfikować tożsamość klienta. Informacje o twoim numerze PESEL nie mogą być dalej kolportowane, bo to by oznaczało, że bukmacher łamie prawo.

Ile się czeka na weryfikację Betclic?

Po zleceniu wypłaty zostanie ona zatwierdzona przez nasz Dział Płatności maksymalnie do 48 godzin*. *W szczególnych przypadkach i w sytuacji dłużej ilości zleceń możliwe jest, że czas weryfikacji może przekroczyć 48 godzin.

W jakich krajach działa Betclic?

Obecnie buk jest dostępny m.in. w takich krajach, jak: Szwecja, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania czy Francja. Z dostępnych danych można się dowiedzieć, że w 2010 roku Betclic był liderem francuskiego rynku zakładów wzajemnych z udziałem na poziomie 35-40 proc.

Czy Betclic to dobry bukmacher?

Ogólnie rzecz ujmując, to Betclic należy do grona najlepszych bukmacherów internetowych, dlatego też w pełni rekomendujemy obstawianie zakładów sportowych u tego buka.

Czy zaklady Fortuna są bezpieczne?

Tak, Fortuna jest bezpieczna. Jako legalny bukmacher są zobowiązani prawem do bezpiecznego zbierania danych i mają zabronione udostępnianie ich. Wymagany między innymi skan dowodu jest obowiązkowy tylko w celu weryfikacji pełnoletności.

Czy zaklady bukmacherskie oszukują?

Nie, bukmacherzy nie mogą oszukiwać i tego nie robią. Jeśli kupon zostaje rozliczony jako przegrany – oznacza, że twój typ nie był poprawny, a wówczas zgodnie z prawem stawka idzie na konto bukmachera. Takie są reguły gry, a rejestrując konto u bukmachera akceptujesz jego regulamin dotyczący zakładów sportowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *