Co znaczy system w Betclic?

Jeśli na kuponie zakładu zaznaczysz przynajmniej trzy typy lub więcej (do ośmiu), możesz wnieść zakład systemowy. W tym celu należy kliknąć opcję “System” (górna część kuponu zakładu).

Co to jest system na Betclic?

Na czym polega system 2/6 (15 zakładów)? System 2/6 składa się z 6 typów, z których tworzonych jest 15 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej dwa typy muszą być poprawne – wysokość wygranej zależy od liczby poprawnych typów.

O co chodzi w zakładach systemowych?

Zakłady systemowe w bukmacherce: opis metody. Każdy kupon obstawiamy jednakową kwotą, powiedzmy 10 zł. W przypadku nietrafienia lub poprawnego trafienia tylko jednego typu tracimy 60 zł (mamy sześć kuponów). Gdy uda nam się poprawnie wytypować dwa spotkania, to „wygrywamy” 10 zł razy kurs tego zwycięskiego kuponu.

O co chodzi w zakładach systemowych?

Co to znaczy kupon system?

System daje możliwość postawienia kombinacji zakładów Singiel lub Multi na jednym kuponie, który może składać się aż z 16 grup! W każdej grupie możesz wybrać od kilku do kilkudziesięciu zdarzeń zawartych na jednym kuponie.

Co to znaczy kupon system?

Co to jest zakład systemowy?

Zakłady systemowe (zakłady kombinacyjne, zakłady rozpisowe) – to tak naprawdę zakłady akumulowane, w których w zależności od tego na ile sekcji podzielimy kupon, są możliwe pomyłki (czyli nietrafione typy).

Co to jest zakład systemowy?

Jak działa AKO Betclic?

Zakład akumulowany (AKO, akumulator) to kupon bukmacherski złożony z zakładów prostych. Jeśli na kuponie jedno ze zdarzeń będzie przegrane, to cały kupon jest przegrany. Wygrana jest obliczana przez iloczyn stawki i kursów zakładów prostych na kuponie.

Jak działa kupon na Betclic?

Betclic bonus powitalny to zwrot w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji. Do odebrania jest zawsze kwota stawki, jaką zagraliśmy minus podatek. Dzięki tej ofercie specjalnej można rozpocząć przygodę z obstawianiem, inwestując więcej, niż zazwyczaj.

Jak działa kupon na Betclic?

Co to znaczy grac systemem?

Swoje szanse na wygraną zwiększysz stosując grę systemową w Lotto lub Lotto Plus. Polega ona na tym, że typujesz więcej liczb – od 7 do 12 spośród 49, dzięki czemu obstawisz wszystkie 6-liczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć. Łatwiej trafić, gdy typujesz więcej liczb.

O co chodzi z Maxikombi?

MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

O co chodzi z Maxikombi?

O co chodzi w kuponie Maxikombi?

NAWET KILKA TYSIĘCY ZAKŁADÓW NA JEDNYM KUPONIE MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Jak się gra systemem w Betclic?

Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 28 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą się zgadzać. Składa się z 4 typów, z których tworzone są 4 potrójne kombinacje. Aby wygrać, przynajmniej trzy typy muszą być poprawne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *