Co to za gala AlkoMaster?

AlkoMaster to pierwsza na świecie federacja zajmująca się organizacją profesjonalnych pojedynków na kontrolowane spożywanie alkoholu. Uzupełnione świetnymi i zabawnymi zadaniami.

Ile trwa AlkoMaster?

Czym jest pojedynek w AlkoMaster: Pojedynek składa się z 3 dwuminutowych rund. W każdej rundzie zawodnicy mają do spożycia alkohol o wyższej mocy, jego ilość dopasowana jest do kategorii wagowej.

Co się stalo na gali AlkoMaster?

W portalu O2.pl czytamy: – Dramat po gali AlkoMaster. (…) Mia Nesti Baka trafiła na oddział intensywnej terapii z silnymi wymiotami, zapaleniem płuc i gorączką. Z jej relacji na Instagramie wynika również, że najprawdopodobniej doznała uszkodzenia wątroby i czeka na wyniki toksykologii.

Ile kosztuje Gala AlkoMaster?

Tak jak większość gal MMA, AlkoMaster będzie można oglądać w systemie PPV. Za dostęp do zawodów w piciu trzeba więc zapłacić. Pakiet standard (wyłącznie gala na 72 godziny) kosztuje 19 zł.

Kto jest wlascicielem AlkoMaster?

Łukasz Mikisz – CEO & Founder – AlkoMaster | LinkedIn.

O której godzinie zaczyna się AlkoMaster?

Pierwsza gala AlkoMaster odbędzie się 27 listopada 2021 roku o godzinie 19:00.

Kiedy zaczyna się AlkoMaster?

AlkoMaster po raz drugi! Druga Gala odbędzie się już w maju 2023 roku!

Gdzie Obstawic AlkoMaster?

  • Zakłady LVBet.
  • Zakłady Fuksiarz.
  • Zakłady Etoto.
  • Zakłady OKBet.
  • Zakłady Goplusbet.
  • Zakłady Betters.
  • Nowi bukmacherzy 2023.

Gdzie odbedzie się AlkoMaster?

Pierwsza gala AlkoMaster odbędzie się 27 listopada 2021 roku o godzinie 19:00. Gdzie odbędzie się gala AlkoMaster? AlkoMaster 2021 odbędzie się w Warszawie, natomiast wydarzenie będzie transmitowane w ramach dostępu PPV.

Kto wygral AlkoMaster?

AlkoMaster wyniki gali W sportach walki górą okazał się Kasjusz Życiński, a jak było… w piciu alkoholu? Swoje umiejętności w spożywaniu napojów wysokoprocentowych zaprezentowali też między innymi Amadeusz Ferrari czy przedstawiciele programu Warsaw Shore.

Kiedy pierwsza gala AlkoMaster?

Kiedy gala AlkoMaster? Kiedy pierwsza gala AlkoMaster miała się odbyć? Na to pytanie poznaliśmy odpowiedź w wakacje 2021 roku, kiedy ogłoszono pierwsze konkrety, jeśli chodzi o premierowe wydarzenie spod tego nietypowego szyldu. Termin pierwszej gali AlkoMaster to 27 listopada 2021 roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *