Co to są surebety?

Jak liczyć surebety?

Wzór na surebet: ewentualna wygrana z pierwszego zakładu (160 zł) podzielona przez kurs drugiego zakładu (3.20) = stawka przeciwstawnego kuponu (50 zł). Zatem z obliczeń wynika, że jeśli pierwszy kupon postawiliśmy za 100 zł, to zakład na zwycięstwo Zaksy należy obstawić za 50 zł.

Gdzie szukać surebetów?

Surebetów najlepiej szukać wśród zdarzeń 2-drogowych, gdyż wówczas mamy zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo. Do takich selekcji bukmacherskich zalicza się między innymi zakład na ostatecznego zwycięzcę w piłce nożnej (wygrana nawet po dogrywce czy rzutach karnych – bardzo często nazywany również zakładem na awans).

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich?

Jak wygrywać na zakładach [10 porad]

 1. Skorzystaj z bonusów powitalnych. …
 2. Weź pod uwagę porady ekspertów. …
 3. Sprawdzaj porównywarki kursów. …
 4. Zawsze sprawdzaj listę kontuzjowanych graczy. …
 5. Korzystaj ze statystyk. …
 6. Przy obstawianiu nie kieruj się sercem. …
 7. Bądź aktywny w mediach społecznościowych. …
 8. Typuj dyscypliny na których się znasz.
Jak wygrać w zakładach bukmacherskich?

Jak działa obstawianie na Betclic?

Aby obstawić interesującą nas walkę wystarczy najechać na kurs oznajmujący dane zdarzenie i kliknąć. Po prawej stronie widzimy podgląd naszego kuponu w Betclic na FAME MMA, gdzie po dodaniu kolejnych pojedynków kurs się akumuluje. W tym miejscu można także zmienić stawkę kuponu.

Jak znajdować value bet?

Szukanie valuebetów nie jest prostym zadaniem. Wymaga to dużej znajomości danej dyscypliny, zespołu, czy też zawodnika. Konieczne jest także posiłkowanie się sporą ilością statystyk oraz danych, które pozwolą lepiej ocenić rozkład szans na dane wydarzenie.

Jak się liczy kurs w zakładach bukmacherskich?

Aby obliczyć kurs, należy podzielić 100% przez wskazane prawdopodobieństwo. Dokonywane jest następujące działanie: 100% : 40% = 2,50. Omówiony przypadek odnosi się do kursów dziesiętnych (1.25, 2.50, 3.75 itp.), które znajdziemy u legalnych polskich bukmacherów.

Jak grać w zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać – ograniczyć liczbę zdarzeń na kuponie. Nieważne czy macie za sobą kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset kuponów zagranych u bukmachera. Każdy typer musiał przynajmniej raz zagrać słynną “taśmę”, a więc zakład złożony z ośmiu, dziesięciu, a czasem pewnie i dwudziestu spotkań …

Ile można wygrać w zakładach bukmacherskich?

Każdy bukmacher w Polsce posiada wewnętrzny limit zgodnie z którym umożliwia wygraną w obrębie jednego kuponu. U jednego bukmachera maksymalnie możesz wygrać 250 tysięcy złotych, a u drugiego aż 601 tysięcy PLN.

Co najlepiej obstawiać w Betclic?

Spory wpływ ma również szerokość oferty, która zalicza się do grona najlepszych w Polsce. Ponadto w Betclic Zakłady Bukmacherskie warto obstawiać zdarzenia 2-drogowe na futbol: typy na liczbę goli (under/over), selekcje na podwójną szansę (1X, X2 lub 12) oraz typy na BTS (Both Team Score – obie drużyny strzelą bramkę).

Jak wpłacić pieniądze na Betclic?

Betclic płatności – darmowe i bezpieczne metody wpłaty w Betclic….Oto wszystkie opcje wpłat z jakich można korzystać w Betclic Online:

 1. szybki przelew bankowy (Przelewy 24 czy Blik);
 2. karta kredytowa lub debetowa (VISA, Mastercard);
 3. PaysafeCard;
 4. elektroniczny portfel Skrill;
 5. tradycyjny przelew w banku lub na poczcie.

Feb 3, 2021

Jak wpłacić pieniądze na Betclic?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *