Co to jest zakład bezpieczny Fortuna?

Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, zrobimy to za Ciebie. Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji. PAMIĘTAJ!

Czy zakłady Fortuna są bezpieczne?

Tak, Fortuna jest bezpieczna. Jako legalny bukmacher są zobowiązani prawem do bezpiecznego zbierania danych i mają zabronione udostępnianie ich. Wymagany między innymi skan dowodu jest obowiązkowy tylko w celu weryfikacji pełnoletności.

Jak zrobić bezpieczny kupon Fortuna?

Jak obstawić bezpieczny kupon? To proste – wystarczy wybrać z oferty Fortuny typy, które nie będą przekraczać pojedynczego kursu 3.50. Do promocji zaliczają się zakłady na wszystkie sporty, które wytypujesz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji.

Co to jest bezpieczny zakład?

Na czym to polega? Zakład bezpieczny daje możliwość nietrafienia jednego zdarzenia na naszym kuponie. W przypadku, gdy np. obstawimy 8 spotkań niekoniecznie z jednej dziedziny sportowej i trafimy siedem z nich, to nadal możemy cieszyć się wygraną.

Jaki jest czas na odebranie wygranej w Fortunie?

Zgodnie z regulaminem czas na odebranie wygranej wynosi 30 dni kalendarzowych. Okres ten liczony jest od dnia rozstrzygnięcia się kuponu. Po upływie tego terminu grający traci prawo do wygranej.

Czy Fortuna oszukuje?

Choć czasem pojawiały się wątpliwości co do niektórych zakładów, to znaczy zbyt mało informacji, z czego potem dochodziło do nieporozumień, to w większości przypadków, Fortuna zbiera pozytywne opinie, a więc można powierzyć temu bukmacherowi zaufanie.

Czy zaklady bukmacherskie oszukują?

Nie, bukmacherzy nie mogą oszukiwać i tego nie robią. Jeśli kupon zostaje rozliczony jako przegrany – oznacza, że twój typ nie był poprawny, a wówczas zgodnie z prawem stawka idzie na konto bukmachera. Takie są reguły gry, a rejestrując konto u bukmachera akceptujesz jego regulamin dotyczący zakładów sportowych.

Jak działa bezpieczny kupon na Fortunie?

Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, zrobimy to za Ciebie. Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji.

Jak dzialaja kupony fortuna?

Wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta po rozstrzygnięciu się kuponu. W przypadku kuponów Solo lub AKO nastąpi to po dodaniu do systemu wyników na wszystkie zakłady znajdujące się na kuponie.

Jak działają zakłady AKO?

Zakład akumulowany (AKO) – zakład bukmacherski złożony z minimum dwóch zakładów prostych, niezależnych od siebie, który jest wygrany tylko w przypadku prawidłowego wytypowania wszystkich zdarzeń na kuponie. Zdarzenia anulowane są rozliczane na kuponie po kursie 1.0.

Jak działa bezpieczny kupon?

Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, zrobimy to za Ciebie. Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *