Co to jest Łamak w bukmacherce?

Łamak jest to rodzaj zakładu HT/FT 1/2 albo 2/1. Oznacza mecz, w którym do przerwy wygrywa jedna drużyna, ale wynik ten zostaje odwrócony w trakcie trwania pierwszej połowy lub pod koniec wydarzenia.

Co to znaczy bukmacherzy?

Bookmaker, od book – zakład i make – robić) – osoba lub instytucja zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed zawodami wielu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, hokej na lodzie, koszykówka, piłka siatkowa, tenis, tenis stołowy, boks, szachy, skoki narciarskie, wyścigi samochodowe, kolarstwo, …

O co chodzi w Rezultat reszty meczu?

Na przykładzie piłki nożnej widać, że oferta jest znacznie bardziej rozbudowana. Obstawiać można dodatkowo ilość bramek, handicap, która drużyna zdobędzie następną bramkę, rezultat reszty meczu (kto wygra spotkanie, zakładając, że jest 0:0 w momencie zawierania zakładu) i tym podobne.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Tak więc co w zakładach bukmacherskich oznacza już przykładowo 12? Przy tym zdarzeniu obstawiamy wygraną gospodarza lub gości – w przypadku obu rezultatów typ będzie zwycięski. Idąc tym tropem dalej, 10 to zwycięstwo pierwszej drużyny lub remis.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Co oznaczają liczby w zakładach bukmacherskich?

Zakłady podwójna szansa (1X , X2 i 12)

  • Najczęściej stosowanymi przez graczy zakładami są typy na 1X2. Korzyści z nich płynące nie są jednak aż tak wielkie, jak popularność którą się cieszą. …
  • 1X – Zwycięstwo gospodarzy lub remis.
  • X2 – Remis lub zwycięstwo gości.
  • 12 – Zwycięstwo gospodarzy lub gości.

Jan 2, 2023

Co oznacza xw zakładach bukmacherskich?

W tej sytuacji „jeden” oznacza zwycięstwo gospodarzy, X to podział punktów – czyli remis, a „dwa”, to triumf zespołu gości.

O co chodzi z handicapem?

Handicap – jest to zakład, w którym do wyniku końcowego danego spotkania dodajemy lub odejmujemy, jednej z drużyn/zawodnikowi, dodatkową wartość np. gole lub punkty. Jeśli obstawiasz handicap w spotkaniach przedmeczowych, musisz pamiętać, że w tym przypadku handicap przypisywany jest zawsze Gospodarzowi.

Co to znaczy wygra pozostałą część meczu?

Kto wygra pozostałą część meczu – bardzo przydatna opcja, w momencie, gdy dana drużyna prowadzi na tyle wysoko, że zwycięstwo jest już przesądzone. Wtedy kursy na zwycięstwo są już bardzo niskie i zdecydowanie bardziej korzystne jest granie na zwycięstwo w pozostałej części meczu.

Co to znaczy dokładny wynik inny?

Co to jest zakład na dokładny wynik Oznacza to, że obstawiając m.in. wygraną Realu Madryt nad Valencią 3:1 w ramach starcia La Liga paść musi właśnie takie rozstrzygnięcie – każdy inny wynik spowoduje, że kupon online okaże się przegrany.

Co to znaczy V Fortuna?

@Rxx3: Victory – w tym przypadku zwycięży w tej grupie.

Co oznacza liczba 12?

oznacza porządek Boży, doskonałość.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *