Co to jest iKonto Fortuna?

Jak usunac Fortune?

W jaki sposób mogę zamknąć konto? Wniosek o zamknięcie konta należy zgłosić na [email protected] z adresu e-mail podanego podczas rejestracji konta.

Co to są punkty FKP w Fortunie?

Punkty FKP to inaczej Fortuna Klub Plus. Jest to program lojalnościowy, w którym gracz otrzymuje specjalne punkty za każdy zagrany kupon, a następnie zebrane oczka może zamieniać na darmowe zakłady lub inne nagrody.

Czy konto na Fortunie jest darmowe?

To nie wszystko. W Fortunie za rejestrację i pełną weryfikację konta dostaniesz darmowy zakład wysokości 20 zł! Łączny bonus o wartości do 2720 zł otrzymasz jeśli w trakcie rejestracji podasz kod promocyjny GOAL.

Czy w Fortunie można wplacic pieniądze?

Możesz doładować swoje konto logując się na swoje konto w sekcji Wpłaty/Wypłaty lub w dowolnym punkcie Fortuny, po okazaniu dokumentu tożsamości.

Jak usunac historię zakladow Fortuna?

Czy mogę usunąć moje stare kupony z sekcji „Historia zakładów”? Niestety nie ma możliwości usunięcia kuponów ze swojego konta. Organizator gier hazardowych zapewnia graczowi dostęp do informacji o statusie konta…

Jak zablokowac Fortune?

Posiadacz konta w Fortunie powinien zalogować się na swój profil online na stronie efortuna.pl lub w aplikacji. Następnie trzeba przejść do edycji konta i skorzystać z zakładki odpowiedzialna gra. Tam pojawią się dwie możliwości na blokadę konta: zawieszenie lub samowykluczenie.

Jak wymienić punkty FKP w Fortunie?

Jak mogę wykorzystać punkty FKP? Punkty Fortuna Klub Plus możesz wykorzystać m.in na: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, bonusy kursowe, nagrody z katalogu, zamówienia w e-shop, licytacje nagród, wydruk oferty, tygodnik.

Jak zdobyć punkty w Fortunie?

To program lojalnościowy bukmachera, który pozwala zbierać punkty za każdy zagrany kupon. Uzbierane punkty można zamieniać na darmowy zakład czy bonusy. Za co dostanę punkty FKP w Fortunie? Za każde postawione 2 PLN na kuponie dostaniesz 1 punkt FKP.

Czy konto na Fortunie jest bezpieczne?

Tu rodzi się kolejne pytanie, które nurtuje mniej doświadczonych graczy – czy w momencie rejestracji nowego konta gracza u bukmachera, wysłanie skanu dowodu w Fortunie jest bezpieczne. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości – oczywiście, że jest to całkowicie bezpieczne!

Jak odblokować konto na Fortunie?

Napisz wiadomość e-mail do bukmachera Fortuny, ale pamiętaj, by skorzystać z poczty, na którą zarejestrowałeś profil w zakładach online.

Jak odblokować konto na Fortunie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *