O której godzinie zaczyna się AlkoMaster?

Pierwsza gala AlkoMaster odbędzie się 27 listopada 2021 roku o godzinie 19:00.

Kiedy zaczyna się AlkoMaster?

Kiedy pierwsza gala AlkoMaster miała się odbyć? Na to pytanie poznaliśmy odpowiedź w wakacje 2021 roku, kiedy ogłoszono pierwsze konkrety, jeśli chodzi o premierowe wydarzenie spod tego nietypowego szyldu. Termin pierwszej gali AlkoMaster to 27 listopada 2021 roku.

Ile trwa AlkoMaster?

Czym jest pojedynek w AlkoMaster: Pojedynek składa się z 3 dwuminutowych rund. W każdej rundzie zawodnicy mają do spożycia alkohol o wyższej mocy, jego ilość dopasowana jest do kategorii wagowej.

Gdzie obejrzeć AlkoMaster?

AlkoMastergdzie i kiedy oglądać? Tak jak większość gal MMA, AlkoMaster będzie można oglądać w systemie PPV. Za dostęp do zawodów w piciu trzeba więc zapłacić. Pakiet standard (wyłącznie gala na 72 godziny) kosztuje 19 zł.

Co to za gala AlkoMaster?

Mowa o gali AlkoMaster, podczas której internetowi celebryci pili alkohol i mierzyli się ze sobą w różnych konkurencjach.

Kiedy Alkomaster 2?

Druga Gala odbędzie się już w maju 2023 roku!

Kiedy Alkomaster 2?

Ile kosztuje Gala Alkomaster?

Jest też lista pierwszych zgłoszonych zawodników i kilka twarzy z YT. Nikogo naprawdę znanego, ale zasięgi będą. Gala będzie oczywiście płatna, za dostęp przez PPV trzeba będzie zapłacić od 15 do 25 PLN. Organizatorzy są tak pewni swego, że w planach mają już kolejne gale w styczniu i w marcu 2023.

Ile kosztuje AlkoMaster?

Cały czas są dostępne na Alkomaster bilety. Dostępne są one w dwóch wariantach – oba to wejściówki dla VIP-ów. Cena najtańszej to 200 złotych, natomiast opcja droższa to koszt 500 zł.

Ile kosztuje AlkoMaster?

Kiedy AlkoMaster 2?

Druga Gala odbędzie się już w maju 2023 roku!

Kiedy AlkoMaster 2?

Kiedy jest gala alko Masters?

Termin AlkoMaster 2, czyli kiedy druga gala AlkoMaster zostanie zorganizowane? Pierwotnie wydawało się, że będzie to marzec 2023 roku. Jak się jednak okazało, ostatecznie druga gala AlkoMaster odbędzie się w czerwcu tego roku, a konkretnie 24. dnia tego miesiąca.

Kto jest wlascicielem AlkoMaster?

Łukasz Mikisz – CEO & Founder – AlkoMaster | LinkedIn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *