O co chodzi z kuponem bezpiecznym?

Jeśli Twój kupon spełni warunki Bezpiecznego Zakładu typ kuponu automatycznie zmieni się na Bezpieczny. Nie musisz już zmieniać typu kuponu z AKO na BEZPIECZNY, zrobimy to za Ciebie. Kupon bezpieczny dotyczy tylko zakładów Prematch, kupony LIVE nie biorą udziału w promocji.

Jak działa kupon bezpieczny STS?

Zakład bezpieczny daje możliwość nietrafienia jednego zdarzenia na naszym kuponie. W przypadku, gdy np. obstawimy 8 spotkań niekoniecznie z jednej dziedziny sportowej i trafimy siedem z nich, to nadal możemy cieszyć się wygraną.

Czym się rozni kupon bezpieczny od AKO?

Co to jest bezpieczny kupon? Zakład bezpieczny w Fortunie to kupon AKO, który ma kurs całkowity minimum 100.00, a żaden z pojedynczych typów nie przekracza kursu 3.50. Kupon bezpieczny może być zagrany za maksymalnie 200 złotych.

Na czym polega kupon AKO?

Zakład akumulowany (AKO) – zakład bukmacherski złożony z minimum dwóch zakładów prostych, niezależnych od siebie, który jest wygrany tylko w przypadku prawidłowego wytypowania wszystkich zdarzeń na kuponie. Zdarzenia anulowane są rozliczane na kuponie po kursie 1.0.

Co to jest kupon ako Fortuna?

Na czym polegają automatyczne AKO Bonusy? Od teraz po spełnieniu warunków AKO Bonusów gracz automatycznie otrzymuje podwyższający wygraną bonus kursowy. System Fortuny dopasuje do każdego kuponu gracza najbardziej korzystny bonus kursowy. Gracz nie musi podejmować żadnych dodatkowych czynności, by otrzymać bonus.

Jak jest rozliczany kupon bezpieczny STS?

Zakład Bezpieczny STS Można go zawrzeć wyłącznie w ofercie przedmeczowej. Żeby mogła zostać wypłacona wygrana, bezpieczny kupon musi mieć kurs całkowity nie mniejszy niż 175.00 w momencie rozliczenia kuponu. Rozliczenie zdarzenia po kursie 1.00 powoduje automatyczny spadek kursu ogólnego kuponu.

Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Co oznacza selekcja na kuponie?

Selekcja. Określenie konkretnego zdarzenia na kuponie bukmacherskim. Jeżeli nasz zakład składa się z trzech meczów, to oznacza to, iż posiada on trzy selekcje. Bardzo często taki zwrot używany jest przy okazji różnego rodzaju promocji bukmacherskich.

Jak działa AKO Betclic?

Wystarczy postawić kupon złożony z minimum 5 zdarzeń, a automatycznie kwalifikujesz się do oferty. Minimalny bonus AKO w Fortunie to 7%, a maksymalny 50%. Aby typy liczyły się do promocji powinny posiadać kurs minimalny 1.30. Przypominamy tylko, że tego rodzaju oferta działa tylko w zakładach przedmeczowych.

Co to jest Prematch Fortuna?

W akcji promocyjnej eFortuna bierze udział każdy kupon AKO lub MAXIKOMBI, postawiony na ofertę przedmeczową Fortuny, który składa się z co najmniej pięciu selekcji. Nie ma znaczenia, jakie sporty umieścicie na swoim kuponie, znaczenie ma natomiast minimalny kurs każdej selekcji – nie może być on niższy niż 1.15.

Jak wypełnić kupon STS?

Na górze tworzonego kuponu możesz wybrać typ zakładu, który chcesz zawrzeć. Następnie wprowadź stawkę za jaką chcesz zawrzeć kupon i zatwierdź go poprzez kliknięcie na przycisk „OBSTAW”. Jednocześnie możesz utworzyć trzy kupony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *