Kto wygrał w AlkoMaster?

W decydującej rundzie wygrał Kasjusz „Don Kasjo” Życiński i tym samym stał się pierwszym zwycięzcą main eventu na gali AlkoMaster.

Kto stworzyl AlkoMaster?

AlkoMaster włodarze Jednym z włodarzy AlkoMaster jest Jakub Lasik, który bił się na pierwszej edycji gali Elite Fighters.

Kiedy AlkoMaster 2?

Druga Gala odbędzie się już w maju 2023 roku!

Kiedy AlkoMaster 2?

Kiedy było AlkoMaster?

Kiedy gala AlkoMaster? Kiedy pierwsza gala AlkoMaster miała się odbyć? Na to pytanie poznaliśmy odpowiedź w wakacje 2021 roku, kiedy ogłoszono pierwsze konkrety, jeśli chodzi o premierowe wydarzenie spod tego nietypowego szyldu. Termin pierwszej gali AlkoMaster to 27 listopada 2021 roku.

Co się stalo na gali AlkoMaster?

W portalu O2.pl czytamy: – Dramat po gali AlkoMaster. (…) Mia Nesti Baka trafiła na oddział intensywnej terapii z silnymi wymiotami, zapaleniem płuc i gorączką. Z jej relacji na Instagramie wynika również, że najprawdopodobniej doznała uszkodzenia wątroby i czeka na wyniki toksykologii.

Gdzie ogladac AlkoMaster?

AlkoMaster 2021 odbędzie się w Warszawie, natomiast wydarzenie będzie transmitowane w ramach dostępu PPV. Gdzie oglądać galę AlkoMaster? Galę AlkoMaster można oglądać na PPV na stronie alkomaster. online.

Jak obejrzec AlkoMaster?

AlkoMaster – gdzie i kiedy oglądać? Tak jak większość gal MMA, AlkoMaster będzie można oglądać w systemie PPV. Za dostęp do zawodów w piciu trzeba więc zapłacić. Pakiet standard (wyłącznie gala na 72 godziny) kosztuje 19 zł.

Ile trwa AlkoMaster?

Czym jest pojedynek w AlkoMaster: Pojedynek składa się z 3 dwuminutowych rund. W każdej rundzie zawodnicy mają do spożycia alkohol o wyższej mocy, jego ilość dopasowana jest do kategorii wagowej.

Ile kosztuje AlkoMaster?

Cały czas są dostępne na Alkomaster bilety. Dostępne są one w dwóch wariantach – oba to wejściówki dla VIP-ów. Cena najtańszej to 200 złotych, natomiast opcja droższa to koszt 500 zł.

Ile kosztuje AlkoMaster?

Co to jest AlkoMaster?

Pojedynki będą zarówno jeden na jednego, jak i kombinacje kilkuosobowe. Każdy z nich to 5 rund o określonym czasie. Podczas każdej rundy zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dopasowaną do kategorii wagowej, co rundę wchodzi alkohol o większej mocy. Zwycięzca rundy losuje zadanie jakie będzie wykonywane.

Gdzie odbedzie się AlkoMaster?

Pierwsza gala AlkoMaster odbędzie się 27 listopada 2021 roku o godzinie 19:00. Gdzie odbędzie się gala AlkoMaster? AlkoMaster 2021 odbędzie się w Warszawie, natomiast wydarzenie będzie transmitowane w ramach dostępu PPV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *