Kto dostanie Złotą Piłkę 2023?

Pokrzywdzony “Lewy” mógł się czuć także w zeszłym roku. W opinii kibiców i wielu ekspertów ponownie był bezkonkurencyjny, ale mimo tego więcej głosów powędrowało na konto Leo Messiego. Argentyńczyk zgarnął już szóstą Złotą Piłkę w swojej karierze.

Kto jest faworytem do Złotej Piłki?

Lewandowski wydaje się być więc faworytem. Kto jeszcze, zdaniem dziennikarzy goal.com, ma szansę na sięgnięcie po tę nagrodę? W opublikowanym rankingu tuż za Polakiem uplasował się Karim Benzema, a trzeci był Mohamed Salah. Poza podium znaleźli się za to Kylian Mbappe i Luka Modrić.

Kto otrzyma Złotą Piłkę?

Ostatnim zdobywcą tego trofeum jest Lionel Messi, który otrzymał Złotą Piłkę w 2021 roku.

Czy Lewy ma szansę na Złotą Piłkę?

Wydają się naprawdę spore. Dość powiedzieć, że według pierwszego notowania, w połowie 2021 roku, było to 7,0 (tyle można było zarobić za każdą postawioną złotówkę na Polaka); im bliżej oficjalnej gali i wręczenia Złotej Piłki, tym szanse Lewandowskiego rosną.

Kto zdobędzie Złotą Piłkę 2021 bukmacher?

W skrócie: Leo Messi w listopadzie 2021 był faworytem bukmacherów do Złotej Piłki i to on zgarnął nagrodę Robert Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego napastnika, ale w opinii wielu fachowców, może czuć się rozczarowany. Głównymi kandydatami do Złotej Piłki są aktualnie Karim Benzema oraz Sadio Mane.

Gdzie Obstawic kto wygra Złotą Piłkę?

Wracając jednak do samych zakładów bukmacherskich na Złotą Piłkę 2023, to są one dostępne obecnie w LVBet. To legalny bukmacher, u którego możecie zgarnąć ciekawy bonus na zakłady. Oprócz tego jesteśmy przekonani, że tak jak w poprzednich latach nie zawiodą bukmacherzy Fortuna oraz STS.

Kto przywiozl Złotą Piłkę?

Siedem edycji wystarczyło, żebyśmy doczekali się pierwszego nieoczywistego triumfatora Złotej Piłki. Josef Masopust jako pierwszy przywiózł ją w ten region Europy. Niedługo potem po tytuł sięgnął także Węgier Florian Albert.

Jak wybierana jest Złota Piłka?

Co więcej, podstawowym kryterium w plebiscycie mają być nie zdobycze drużynowe jak Liga Mistrzów, mistrzostwo świata, czy Euro, a przede wszystkim zdobycze indywidualne. To szansa dla piłkarzy, którzy biją rekordy jak Robert Lewandowski, który z roku na rok przekracza kolejne bariery, które wydają się nie do złamania.

Czy Robert dostanie Złotą Piłkę?

Liga niemiecka. Lewandowski po raz kolejny musiał obejść się ze smakiem. W 2021 roku również nie otrzymał Złotej Piłki, przyznawanej przez “France Football”. Przegrał z wybitnym Messim, ale wiele osób nie zgadza się z takim werdyktem.

Kiedy będzie rozdanie Złotej Piłki 2021?

Po roku przerwy, gdy organizatorzy odwołali plebiscyt ze względu na “pandemiczny” sezon piłkarski w Europie, pod koniec listopada 2021 wręczona została po raz kolejny najbardziej prestiżowa nagroda w świecie futbolu.

Kto wygra Ballon d’Or 2021?

I znów nie brakowało kontrowersji, bo Ballon d’Or otrzymał Lionel Messi, wyprzedzając Roberta Lewandowskiego. Nie tylko w Polsce dominowała teza, że Polak został pokrzywdzony, a Argentyńczyk nie zasłużył na rekordowe, siódme wyróżnienie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *