Komu Ukraina przyznała punkty w Eurowizji?

Ukraiński zespół z piosenką „Stefania”, niezależnie od kontrowersji z jurorami, wygrałby tegoroczny finał Eurowizji. Otrzymał rekordową liczbę głosów od publiczności – aż 439 – dzięki czemu poszybował na pierwsze miejsce, wyprzedzając innego faworyta, reprezentanta Wielkiej Brytanii Sama Rydera.

Komu Ukraina dała punkty na Eurowizji 2023?

“Dwunastki” otrzymali od Litwy, Łotwy, Mołdawii, Rumunii i Polski. Wbrew oczekiwaniom polskich fanów ukraińskie jury nie doceniło polskiej delegacji. Krystian Ochman i jego piosenka “River” nie otrzymała od komisji z Ukrainy żadnego “oczka”.

Komu Ukraina dała 12 pkt?

Krystian Ochman zajął 12. miejsce! Poznaj sekrety finału konkursu.

Czy Ukraina dał Polsce punkty w Eurowizji?

Oburzenia nie kryła także jedna z ukraińskich jurorek, która pokazała swoją kartę do głosowania. Konkurs piosenki Eurowizja 2023 w Turynie wygrała ukraińska grupa Kalush Orchestra, której jury z Polski przyznało maksymalną liczbę 12 punktów.

Ile Ukraina dała punktów Polsce?

Eurowizja 2023: Ile punktów Polska dostała od Ukrainy!? 66. finał Eurowizji miał miejsce w sobotę 14 maja na hali Pala Alpitour w Turynie i wzięło w nim udział 25 reprezentantów krajów. Ukraina zdobyła aż 631 punktów, zostawiając w tyle konkurencję – drugą Wielką Brytanię pokonała o 165 punktów.

Ile punktów dostała Ukraina?

Od kogo Polska dostała 12 punktów?

Kto dał Polsce 10 punktow?

Dlaczego polskie jury zostało zdyskwalifikowane?

Jak oceniała Ukraina na Eurowizji?

Jaki kraj dał Polsce 12 punktów?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *