Jakie typy na FAME MMA 12?

Jakie są najlepsze typy na FAME MMA 12? W propozycji kuponu na FAME MMA 12 stawiamy na wygraną Błońskiego, Piechowiaka, Wrzoska i Karasia. Co obstawiamy na walkę wieczoru FAME MMA 12? W walce wieczoru stawiamy na wygraną Marcina Wrzoska po decyzji na punkty.

Jakie typy na FAME MMA?

Najlepsze pewniaki na FAME MMA 14 Malczyński zwycięstwo – kurs 1.06 (91% stawia na taki typ) Alan “Alanik” Kwieciński zwycięstwo – kurs 1.42 (wybór 70% typerów) Norman Parke zwycięstwo – kurs 1.25 (67% typerów stawia na tego zawodnika) “Wiewiórka” zwycięstwo – kurs 1.30 (tak typuje 70% grających)

Jak Obstawiac FAME MMA 12?

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic przy rejestracji z naszym linkiem z kodem promocyjnym MECZYKI. To właśnie tam znajdziemy zakłady na poszczególne pojedynki toczone przez internetowych celebrytów. Pierwsze z nich pojawiają się tuż po ogłoszeniu oficjalnej karty walk.

Na kogo Obstawiac FAME MMA?

Betclic to sponsor federacji FAME MMA i jedyny bukmacher, na którego stronie i w aplikacji możliwe jest obstawianie walk tej organizacji. Bukmacher ten oferuje atrakcyjną promocję dla nowych klientów, którzy w trakcie zakładania konta podadzą kod promocyjny.

Kto wygra na FAME MMA?

Ostatecznie “Stormin” wygrał przez TKO w drugiej rundzie. Ponadto niejednogłośną decyzją sędziów Mateusz Murański pokonał Alana Kwiecińskiego. W walce o mistrzowski pas kategorii 77 kilogramów Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka pokonał Krystiana “Krychę” Wilczaka.

Jakie typy na FAME MMA 14?

Kursy bukmacherskie Fame MMA 14 Tomasz “Gimper” Działowy vs Mateusz “Tromba” Trąbka 2.75 – 1.35. Agata “Fagata” Fąk vs Monika “Mona” Kociołek 1.35 – 2.75. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha” Wilczak 1.30 – 3.00. Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut 2.75 – 1.35.

Jakie typy na FAME MMA 13?

Typy na FAME MMA 13

  • Sergiusz Górski vs Paweł Smektalski. Typ: wygrana Sergiusz Górski. 1.58 ZAGRAJ w.
  • Patryk Domke vs Jakub Postaremczak. Typ: wygrana Patryk Domke. 1.15 ZAGRAJ w.
  • Paweł Mikołajuw vs Norman Parke. Typ: wygrana Norman Parke. 1.35 ZAGRAJ w.
  • Mariusz Słoński vs Rafał Górniak. Typ: wygrana Rafał Górniak. 1.48 ZAGRAJ w.

Mar 26, 2023

Jakie typy na FAME MMA 13?

Ile można wygrać obstawiając FAME MMA?

I to na walce zwaśnionych – producenta i rapera, można zarobić najwięcej. Bukmacherzy nie dają większych szans L Pro. Stawiając na niego złotówkę, można wygrać prawie 5 złotych (kurs 1.14 vs 4.8).

O co chodzi z obstawianiem FAME MMA?

Można obstawić, iż pojedynek zakończy się poprzez KO, a więc zwykły nokaut, bądź też TKO zwany inaczej nokautem technicznym.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 13?

Obstawianie FAME MMA 13. Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja 2023 w TAURON Arenie w Krakowie. W sumie będziemy świadkami dziewięciu pojedynków, w tym main eventu, czyli walki pomiędzy Trombą i Gimperem. Jedynym bukmacherem, który udostępnia ofertę z zakładami i mega kursami na to wydarzenie jest Betclic, jako sponsor całej gali.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 14?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *