Jak zdobyć punkty w Fortunie?

Za każdy kupon zawarty w punkcie lub przez internet otrzymasz punkty FKP. Każde 2zł wydane na zakład daje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów FKP jaką możesz uzyskać na dzień wynosi 300. Szczegółowe informacje dotyczące Fortuna Klub Plus znajdziesz tutaj.

Jak wymienić punkty FKP Fortuna?

2 800 punktów FKP na start W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu. Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

Co to są punkty w Fortunie?

Punkty FKP to inaczej Fortuna Klub Plus. Jest to program lojalnościowy, w którym gracz otrzymuje specjalne punkty za każdy zagrany kupon, a następnie zebrane oczka może zamieniać na darmowe zakłady lub inne nagrody.

Jak założyć kartę w Fortunie?

Formularz zgłoszeniowy do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus: „Zgłoszenie do Fortuna Klub Plus“ można otrzymać w dowolnym punkcie sprzedaży oraz na naszej stronie internetowej. Uczestnictwo w klubie jest dobrowolne i bezpłatne, z uczestnictwa nie wypływają żadne zobowiązania.

O co chodzi w Fortunie?

Chodzi o typowanie rozgrywek generowanych komputerowo, dotyczących takich dyscyplin jak: piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Jak uzyc kodu Fortuna?

Kod na Fortuna można wykorzystać jeden raz lub więcej w polskich zakładach bukmacherskich online (jeden kod na bukmachera). Kod promocyjny trzeba wpisywać za każdym razem na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalne pole “kod promocyjny” .

Jak uzyc kodu na fortunie?

Każdy, kto chce skorzystać z oferty powitalnej, musi pamiętać o tym, aby w trakcie rejestracji użyć kodu promocyjnego Fortuna – MECZYKI. Po kliknięciu w link lub baner Fortuna dostępny na tej stronie, użytkownik zostanie przekierowany do panelu rejestracji, gdzie kod promocyjny zostanie wygenerowany automatycznie.

Co to jest e kupon Fortuna?

Co to jest e-Kupon? e-Kupon jest to przygotowany wcześniej na naszej stronie internetowej lub w aplikacji kupon z Twoimi typami. e-Kupon pozwala na zapisanie kuponu, a następnie na jego wykorzystanie w dowolnym punkcie Fortuny, udostępnienie w Strefie Typera lub na Facebooku czy też na zawarcie zakładu online.

Jak grać w zakłady bukmacherskie Fortuna?

Przechodzisz do portalu efortuna.pl i klikasz w prawym górnym rogu przycisk “rejestracja”. System przekieruje cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy uzupełnić wszystkie pola, co pozwoli ci uzyskać status gracza Fortuny. W konsekwencji zyskasz prawo do obstawiania zakładów.

Jak grać w zakłady bukmacherskie Fortuna?

Jak dokonczyc rejestrację Fortuna?

Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę. Innym dostępnym sposobem jest skorzystanie z weryfikacji poprzez mojeID – bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego. – dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny.

Jak odzyskac haslo na fortunie?

Jeżeli zapomniałeś danych do logowania, skorzystaj z opcji: “Zapomniałeś hasło?”, która znajduje się w prawnym górnym rogu strony, w panelu logowania. Dane potrzebne do przypomnienia hasła znajdują się w wiadomości email, którą otrzymałeś po aktywacji konta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *