Jak wykupic walke Pudzian Materla?

Gdzie ogladac Pudzian Materla?

W sobotę, 18 maja, o godzinie 19:00 rozpocznie się gala KSW 70, na której pojedynek stoczą Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. W Polsce transmisja będzie dostępna wyłącznie na Viaplay.

Jak wykupic KSW 70 PPV?

Wystarczy wejść na stronę viaplay.pl i wyszukać galę KSW 70, aby wykupić dostęp.

Jak ogladac KSW 70?

KSW 70 nie będzie można obejrzeć w telewizji, a jedynie w Viaplay. Po wykupieniu miesięcznego pakietu fani MMA zapłacą 34 zł.

Jak ogladac KSW 70?

Kto wygral Pudzian czy Materla?

W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski znokautował Michała Materlę.

Kto wygral Pudzian czy Materla?

Gdzie ogladac KSW 70 za darmo?

Oprócz transmisji w Polsce, Viaplay udostepni stream w wielu innych krajach. W miejscach gdzie nie jest dostępny serwis Viaplay,, transmisję KSW 70 będize można obejrzeć w KSW TV. Transmisja Viaplay: Polska, Dania, Estonia, Holandia, Finlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Norwegia i Szwecja.

Jak ogladac KSW Viaplay?

Aby obejrzeć transmisję, musisz mieć nasz pakiet Viaplay Total. Płatność pobierana jest co miesiąc z góry, ale możesz anulować oraz wznowić subskrypcję kiedy tylko chcesz. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat i kupisz Viaplay Total. Wszystko o płatnościach na Viaplay przeczytasz tutaj.

Jak kupic dostep do KSW?

Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć galę KSW 70 na żywo, będą mogli skorzystać z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest wykupienie miesięcznego pakietu na platformie Viaplay za 34 złote. Albo mogą skorzystać z serwisu kswtv.com/tv i wykupić pakiet KSW 70 za 40 złotych.

Jak wykupic galę KSW 70 na Viaplay?

Aby uzyskać dostęp do transmisji należy zarejestrować konto w Viaplay oraz wykupić subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 34 zł. Subskrypcja pozwoli na obejrzenie nie tylko sobotniej gali, ale także innych transmitowanych przez Viaplay wydarzeń sportowych. Oglądaj KSW 70 w Viaplay. Załóż konto!

Czy Pudzian ma szansę z Materla?

Daniel Omielańczuk (25-12-1) nie widzi szans Mariusza Pudzianowskiego w starciu z Michałem Materlą. Przypomnijmy, że 39-latek wystąpi na tej samej gali i zmierzy się z Ricardo Praselem (12-3). Mariusz nie ma ani jednego atutu na Michała.

Ile trwala walka Pudzian Materla?

Pudzianowski w pewnym momencie zdecydował się na cios podbródkowy, po którym Materla padł nieprzytomny. Tym samym „Pudzian” dopisał sobie kolejne zwycięstwo przez KO. Walka trwała 107 sekund. Po walce Pudzianowski przyznał, że mógłby w jednym z następnych pojedynków zmierzyć się nawet z Mamedem Chalidowem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *