Jak wpisac nr kuponu na STS?

W pierwszej kolejności wybierz interesujące Cię zakłady i typy, następnie wpisz stawkę i kliknij na przycisk “e-kupon”. Zostanie wtedy wygenerowany indywidualny numer, który będziesz mógł podać naszemu pracownikowi, w najbliższym lokalu stacjonarnym STS.

Jak sprawdzic kupon STS po numerze?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak sprawdzic STS?

Jeśli przejdziesz na podstronę “wyniki”, to po prawej stronie znajdziesz narzędzie, w którym trzeba podać numer kuponu. Wpisując numer kuponu, który chcesz sprawdzić system automatycznie zrobi to za ciebie i błyskawicznie otrzymasz wszystkie informacje!

Jak rozliczyć kupon STS?

Jeśli jednak postawimy zakład z kwotą ewentualnej wygranej powyżej 2280 zł i okaże się on trafiony, STS podatek od wygranej potrąci automatycznie przy rozliczeniu kuponu. Użytkownik i w tym przypadku nie musi dokonywać żadnych dodatkowych odliczeń. Podkreślamy, że stawka 2280 zł dotyczy pojedynczych wygranych.

Jak anulować kupon w STS?

Niestety, powołując się na nasze ogólne warunki udziału nie możemy anulować wniesionych zakładów. Przed ostatecznym wniesieniem zakładu masz możliwość kliknięcia na kuponie przycisku „WSTECZ”, co sprawi, że zakład nie zostanie wniesiony.

Jak wypłacić e kupon STS?

Wygrana z kuponu zagranego online wpłynie na Twoje konto w STS automatycznie po rozliczeniu kuponu. Wygraną z kuponu zagranego w lokalu STS możesz odebrać w dowolnym lokalu do 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. Jeśli wygrana jest wyższa niż 1000 zł, zostaniesz zaproszony po jej odbiór w ciągu kolejnych 14 dni.

Jak zrobić kupon Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Jak wylogowac się z aplikacji STS?

Aplikacja mobilna STS logowanie

  1. Pobierz aplikację i zainstaluj ją na swoim telefonie.
  2. Włącz aplikację STS i zaakceptuj lub odrzuć zgody, np. na powiadomienia.
  3. Stuknij widoczne obok logo STS Zaloguj się.
  4. Wpisz adres e-mail i hasło.
  5. Wybierz, czy chcesz pozostać zalogowany.
  6. Stuknij przycisk Zaloguj się.

Jak wyplacic pieniądze w STS?

Wejdź do aplikacji STS i zaloguj się na swoje konto. Stuknij w kwotę Twojego salda w górnej części ekranu. Wybierz opcję STSWypłata”. Potwierdź, że podany jest poprawny numer konta bankowego, wpisz odpowiednią kwotę i naciśnij przycisk “Zleć wypłatę”.

Jak zrobić bezpieczny kupon STS?

Skorzystać z STS bezpieczny zakład możemy grając kupon AKO, którego stawka wynosić będzie nie więcej niż 250 zł, a łączny kurs wszystkich zdarzeń będzie się zaczynać od minimum 175. Minusem wyróżniającym STS od Fortuny jest minimalny kurs na jedno zdarzenie, który nie może przekroczyć 2.00.

Jak anulowac kupon?

PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH Nie jest możliwe dokonanie zmian na zawartym i wygenerowanym elektronicznie Kuponie, jak również nie jest możliwe anulowanie już zawartego Kuponu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *