Jak odblokować konto na Fortunie?

Dane potrzebne do przypomnienia hasła znajdują się w wiadomości email, którą otrzymałeś po aktywacji konta. Po prawidłowym wypełnieniu formularza, dane do logowania zostaną wysłane na podany przy rejestracji adres email. Jeżeli nie posiadasz potrzebnych danych, zgłoś ten problem na: [email protected].

Jak zablokowac konto na fortunie?

Skorzystaj z powiązanej poczty e-mail z kontem bukmacherskim Fortuna. Napisz wiadomość do Fortuny, że chcesz zamknąć konto na adres: [email protected].

Jak odblokować konto na STS?

Zamknąłem konto. Czy mogę je w jakiś sposób odzyskać? Żeby sprawdzić, czy możesz odblokować konto, zacznij czat z Pomocą online. Możesz też wysłać mail na adres kontakt@sts.pl, podając pierwszą oraz trzy ostatnie cyfry numeru PESEL oraz adres mailowy przypisany do konta w STS.

Co to znaczy Konto tymczasowo zablokowane?

Jeśli próbujesz zalogować się do swojego konta i otrzymujesz komunikat, że zostało zablokowane, dzieje się tak dlatego, że działania związane z Twoim kontem mogły naruszyć nasze warunki użytkowania.

Jak zweryfikowac konto Fortuna?

Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę. Innym dostępnym sposobem jest skorzystanie z weryfikacji poprzez mojeID – bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego. – dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny.

Jak zmienić konto bankowe na fortunie?

Jeżeli przy doładowaniu konta wybrałeś opcję “Dowolny inny bank“, Twoja wpłata musi zostać zaksięgowana ręcznie, a czas oczekiwania na doładowanie konta może potrwać 3 dni robocze. W innych przypadkach prosimy o kontakt z: [email protected].

Jak usunac konto w totolotku?

Jak zamknąć konto w Totolotku? Skontaktuj się telefonicznie bądź mailowo z Biurem Obsługi Klienta Totolotka. Pracownicy bukmachera poinformują Cię, jak dokonać całkowitego zamknięcia konta.

Jak usunac konto tymczasowe STS?

Czy możesz usunąć konto w STS?

  1. Konto w STS usuniesz bez logowania się do zakładów bukmacherskich STS.
  2. Musisz wejść na swoją pocztę i wysłać wiadomość do bukmachera STS, że chcesz usunąć konto -> e-mail kontakt@sts.pl.

Jak zawiesić konto na STS?

Bukmacher STS proponuje graczom dość prostą drogę do zawieszenia konta. Po zalogowaniu się na profil na stronie www.STS.pl gracz przechodzi do zakładki “Dane osobowe”, a następnie do działu “Odpowiedzialna gra”. Ostatni krok polega na wybraniu jednej z dwóch opcji – 24-godzinnej lub 3-miesięcznej.

Jak zawiesić konto na STS?

Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa zarówno naszym Użytkownikom, jak i całemu systemowi pocztowemu, w momencie wykrycia nietypowej aktywności konta, jest ono automatycznie blokowane w celu zapobiegnięcia ewentualnym nadużyciom.

Jak odblokować konto w Empiku?

Na etapie logowania kliknij opcję “Nie pamiętam hasła”. Wyświetli się ekran z prośbą o podanie adresu e-mail, na który wyślemy przypomnienie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *