Jak Obstawic walke Pudziana?

Typy na Pudzianowski – Materla Naszym zdaniem najlepszą ofertę na ten pojedynek posiadają STS, Fortuna, Superbet, BETFAN i TOTALbet. Wybierając któregoś z tych bukmacherów możesz dodatkowo odebrać kod promocyjny na bonusy powitalne. Reasumując – stawiamy na wygraną Michała Materli.

Jaki kurs Materla Pudzian?

Kurs bukmacherski na wygraną Materli wynosi 1.45. Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego jest dobry i wynosi 2.50.

Jaki kurs Materla Pudzian?

Gdzie Obstawic KSW 70?

Obstawianie KSW 70 jest już dostępne w Fortunie, STS i LVBet. Zakłady bukmacherskie na KSW 70 u tych bukmacherów oczywiście oczywiście są już dostępne na wszystkie walki z karty KSW 70. W Fortunie na każdą z walk mamy jest już dostępne ponad 20 zróżnicowanych zakładów.

Czy Pudzian wygra z Materla?

W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski znokautował Michała Materlę.

Jak obstawiać walki KSW?

Gale KSW obstawiać można u niemal wszystkich bukmacherów w Polsce. Ofertę kursów przygotował bukmacher Fortuna, ale także pozostałe firmy działające na polskim rynku. Należy pamiętać, że tylko obstawianie KSW u legalnych bukmacherów jest bezpieczne.

Jak wykupic walke Pudzian Materla?

KSW 70: PudzianowskiMaterla. Transmisja online live stream i tv. Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć galę KSW 70 na żywo, będą mogli skorzystać z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest wykupienie miesięcznego pakietu na platformie Viaplay za 34 złote.

Jaki kurs na Szpilke?

Na Szpilkę najwyższy kurs ma Superbet – 100.00. Najlepsze kursy na Radczenkę znajdziesz w Fortuna – kurs 1.65 oraz w Betcris – kurs 1.63.

Gdzie Obstawic FEN?

Galę FEN 40 można obstawiać m.in. u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym partnerem wydarzeń organizowanych przez tę federację.

Na czym Obstawiac walki?

Obstawianie walk jest możliwe z pokaźną premią – niezależnie od tego, jaki rodzaj obstawiania Was interesuje. Gdzie warto obstawiać walki? Do tej czynności proponujemy bukmacherów STS oraz Fortuna. Zakłady bukmacherskie na sporty walki są dostępne w każdym z tych portali, a oferty na obstawianie walk są bardzo podobne.

Ile walk wygrał Pudzian?

Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski (2009)
Pełne imię i nazwisko Mariusz Zbigniew Pudzianowski
Liczba walk 25
Zwycięstwa 17
Przez nokauty 12

Jaki jest wynik walki Pudzianowskiego?

W walce wieczoru gali KSW 70 Mariusz Pudzianowski brutalnie znokautował w pierwszej rundzie Michała Materlę. Wygrane zanotowali także m.in. Ricardo Prasel, Marek Samociuk i Bartosz Leśko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *