Jak obstawiać FAME MMA 13?

Obstawianie FAME MMA 13. Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Jak obstawiać na FAME MMA?

Tak jak wspominaliśmy, obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko i wyłącznie w Betclic przy rejestracji z naszym linkiem z kodem promocyjnym MECZYKI. To właśnie tam znajdziemy zakłady na poszczególne pojedynki toczone przez internetowych celebrytów. Pierwsze z nich pojawiają się tuż po ogłoszeniu oficjalnej karty walk.

Czy na fortunie można Obstawiac FAME MMA?

Tyle tylko, że Fortuna nie posiada zakładów na KSW na wyłączność, a to oznacza, że typy na KSW można składać także u pozostałych legalnych bukmacherów np. w STS.

Jak obstawiać FAME MMA 12?

Obstawianie Fame MMA 12 w Betlicu jest możliwe:

  1. na stronie internetowej Betclic,
  2. na stronie mobilnej Betclic,
  3. w aplikacji mobilnej Betclic.

Jakie kursy FAME MMA?

Kursy bukmacherskie Fame MMA 14

  • Tomasz “Gimper” Działowy vs Mateusz “Tromba” Trąbka 2.75 – 1.35.
  • Agata “Fagata” Fąk vs Monika “Mona” Kociołek 1.35 – 2.75.
  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha” Wilczak 1.30 – 3.00.
  • Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut 2.75 – 1.35.

Ile można wygrać obstawiając FAME MMA?

I to na walce zwaśnionych – producenta i rapera, można zarobić najwięcej. Bukmacherzy nie dają większych szans L Pro. Stawiając na niego złotówkę, można wygrać prawie 5 złotych (kurs 1.14 vs 4.8).

Jak obstawić FAME MMA 11?

Jeśli nie wiecie, to gala FAME MMA 11, z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu i nie tylko, odbędzie się już w sobotę 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice i będzie ją można obstawiać online u legalnego internetowego bukmachera Betclic m.in. za mega ekskluzywny bonus bez ryzyka 200 zł.

Jak Obstawic FAME MMA 14?

✅ Gdzie obstawiać Fame MMA 14? Faworyci bukmacherów. Bukmacher Betclic to oficjalny sponsor Fame MMA, posiadający wyłączność na oferowanie zakładów na walki w ramach tej organizacji. Według analityków nieznacznym faworytem starcia wieczoru jest „Tromba”.

Na czym polega FAME MMA?

FAME MMA jest pierwszą w Polsce federacją sportów walki, która zajmuje się organizacją tzw. gal „freak fight”, czyli pojedynków toczonych pomiędzy zawodnikami o niejednolitych umiejętnościach, różnym doświadczeniu czy mocno odbiegającej od siebie wadze.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja 2023 w TAURON Arenie w Krakowie. W sumie będziemy świadkami dziewięciu pojedynków, w tym main eventu, czyli walki pomiędzy Trombą i Gimperem. Jedynym bukmacherem, który udostępnia ofertę z zakładami i mega kursami na to wydarzenie jest Betclic, jako sponsor całej gali.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 14?

O co chodzi z obstawianiem FAME MMA?

Można obstawić, iż pojedynek zakończy się poprzez KO, a więc zwykły nokaut, bądź też TKO zwany inaczej nokautem technicznym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *