Jak obrócić bonus?

Aby móc wypłacić bonus wystarczy obrócić nim jeden raz na kuponie z 2 zdarzeniami. Kurs całkowity kuponu musi być nie mniejszy niż 1.80 (kurs poj. 1.30).

Jak szybko obrócić bonus?

Obrót bonusu polega na wielokrotnym rozegraniu gier za całą wartość bonusu. Inaczej rzecz ujmując jeżeli w ramach bonusu otrzymamy 100 zł, a kasyno wymaga od nas obrócenia tej kwoty 10 razy, to musimy rozegrać tyle gier, aby postawić w nich łącznie 100 x 10, czyli 1000 zł.

Jak zakonczyc obrot bonusem?

Warunek obrotu Środkami Bonusowymi otrzymanymi w ramach promocji wynosi 30-krotność wartości przyznanych Środków Bonusowych, gdzie obrót oznacza łączną sumę stawek. PRZYKŁAD: W przypadku wpłaty 50 zł, Gracz otrzyma Środki Bonusowe w wysokości 50 zł, warunek obrotu wynosi więc 1500 zł, czyli (50 x30 = 1500).

Jak dziala obrot bonusem?

Do obrotu zaliczają się wyłącznie kupony rozliczone jako wygrane. To oznacza, że przy pełnym zwrocie należy zagrać kupony o sumie stawek 300 zł, na kuponach wygranych (zwrot 100 zł x 3 = 300 zł). Poprawne wykonanie obrotu bonusem sprawi, że środki trafią na konto depozytowe.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem – zaliczane są tylko zwycięskie zakłady (W celu przeniesienia środków na konto depozytowe należy zagrać sumą 90 zł na wygranych kuponach). Minimalny kurs zakładu wynosi 1.91 (pamiętaj, że może to być kurs jednego zakładu bądź całego kuponu składającego się z różnych wydarzeń).

Ile razy trzeba obrócić bonus w Betclic?

Bonus Betclic należy obrócić 8 razy z kursem minimalnym 2.0. Czas na wykonanie obrotu bonusu to 30 dni.

Ile razy trzeba obrocic bonus Lvbet?

Aby aktywować pierwszy bonus należy postawić kupon z min. 2 zdarzeniami, łącznym kursem 3.0 i kursem na jedna selekcję 1.30. Wpłaconym depozytem należy obrócić 4 razy po kursie min. 1.85.

Jak obrocic bonus w Superbet?

Jak obrócić bonus Superbet – zasady: Trzeba obrócić nim czterokrotnie, a do obrotu bonusem zaliczają się jedynie zakłady AKO, które są rozliczone i mają kurs nie mniejszy niż 1.80 (dla każdego ze zdarzeń nie mniej niż 1.30). Minimalny kurs to częste wymaganie stawanie przez operatorów i nie inaczej będzie tym razem.

Jak wyplacic bonus na Lvbet?

W przypadku bukmachera LV BET wypłaty bonusu powitalnego możliwe są po dokonaniu minimum czterokrotnego obrotu pierwszym depozytem po kursie min. 1.75. Maksymalna kwota przyznawana w LV BET tytułem bonusu powitalnego to 3333 złotych.

Jak zagrac bonusem na Superbecie?

Zasady w tym przypadku są dość proste. Trzeba obrócić nim czterokrotnie, a do obrotu bonusem zaliczają się jedynie zakłady AKO, które są rozliczone i mają kurs nie mniejszy niż 1.80 (dla każdego ze zdarzeń nie mniej niż 1.30). Minimalny kurs to częste wymaganie stawanie przez operatorów i nie inaczej będzie tym razem.

Jak zagrac za bonus w Betclic?

Bonus Betclic należy obrócić 8 razy z kursem minimalnym 2.0. Czas na wykonanie obrotu bonusu to 30 dni. Jaka jest kwota bonusu w Betclic? Rejestrując się z kodem promocyjnym: OBSTAWPL zyskujecie +50 zł więcej niż w standardowej ofercie powitalnej i możecie zagrać pierwszy zakład ubezpieczony cashbackiem do 550 PLN!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *