Jak liczyć surebety?

Do obliczenia tej wartości służy wzór na surebet: należy kwotę wygranej z pierwszego zakładu podzielić przez wartość kursu zakładu drugiego. W naszym przykładzie będzie to wyglądać tak: 180 zł / 3.00 = 60 zł. Tym samym stawka drugiego zakładu powinna wynieść 60 zł.

Jak obliczyć value bet?

W ustaleniu, czy dany zakład jest valuebetem, pomoże nam specjalny wzór matematyczny:

 1. p * k = value.
 2. p -> oszacowane prawdopodobieństwo wygrania zakładu, wyrażone w procentach i podzielone przez 100.
 3. k -> wystawiony kurs na dane zdarzenie.

Jul 8, 2023

Jak szukać surebetów?

Surebetów najlepiej szukać wśród zdarzeń 2-drogowych, gdyż wówczas mamy zdecydowanie więcej szans na zwycięstwo. Do takich selekcji bukmacherskich zalicza się między innymi zakład na ostatecznego zwycięzcę w piłce nożnej (wygrana nawet po dogrywce czy rzutach karnych – bardzo często nazywany również zakładem na awans).

Jak się liczy Yield?

Jak obliczyć yield? Należy zastosować wzór: [(SW-SS) / SS] x 100%, gdzie SW to suma wszystkich wygranych, a SS suma wszystkich postawionych pieniędzy.

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich?

Jak wygrywać na zakładach [10 porad]

 1. Skorzystaj z bonusów powitalnych. …
 2. Weź pod uwagę porady ekspertów. …
 3. Sprawdzaj porównywarki kursów. …
 4. Zawsze sprawdzaj listę kontuzjowanych graczy. …
 5. Korzystaj ze statystyk. …
 6. Przy obstawianiu nie kieruj się sercem. …
 7. Bądź aktywny w mediach społecznościowych. …
 8. Typuj dyscypliny na których się znasz.

Jak wygrać w zakładach bukmacherskich?

Co to jest value bet?

Co to jest Valuebet? Termin ten pochodzi od zlepku dwóch angielskich słów: value (wartość) i bet (zakład). W wolnym tłumaczeniu valuebet oznacza więc „wartościowy zakład„, czyli taki, na który warto postawić. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to zdarzenie, na które kurs jest w opinii gracza zawyżony.

Jakie kursy warto grać?

Dlatego większość początkujących graczy woli grać niskie kursy. Kojarzą się one z większą szansą trafienia. Tak naprawdę kurs @2.0 w jednym spotkaniu i kurs @2.0 w drugim mogą mieć zupełnie różne szanse trafienia. Nie warto opierać się na skojarzeniach, ale na faktach.

Co to są surebety?

Surebet – słowo to pochodzenia angielskiego nie oznacza nic innego jak‚ pewny zakład. To taki zestaw zakładów, które na pewno przyniosą Ci wygraną bez względu na wynik typowanego meczu. Nie ma jakiejkolwiek obawy przed ewentualną przegraną, bo taka jest absolutnie wykluczona.

Kto ustala kursy bukmacherskie?

Jak obliczyć kursy bukmacherskie? Bukmacherzy ustalają kursy w ten sposób, że analizując mecz przyjmują to, jakie ma prawdopodobieństwo dany zakład.

Co to jest wskaźnik Yield?

Wskaźnik ten nazywany jest stopą zwrotu, czyli jest to stosunek zarobionych (wygranych) pieniędzy do pieniędzy zainwestowanych. Yield wyrażany jest w procentach i używany pierwotnie był w finansach do porównywania rentowności przy inwestycjach w obligacje.

Jak grać w zakładach bukmacherskich?

Zakłady bukmacherskie jak obstawiać – ograniczyć liczbę zdarzeń na kuponie. Nieważne czy macie za sobą kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkaset kuponów zagranych u bukmachera. Każdy typer musiał przynajmniej raz zagrać słynną “taśmę”, a więc zakład złożony z ośmiu, dziesięciu, a czasem pewnie i dwudziestu spotkań …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *