Jak grać w Maxikombi STS?

Kupon systemowy – jak grać? Kupon Maxikombi umożliwia zawarcie zakładu na dane wydarzenie poprzez wybór zakładu oraz typu. Można go zawrzeć za wybraną przez siebie stawkę. Dopiero po wyborze wszystkich interesujących zdarzeń wybieramy typ kuponu, zaznaczając Maxikombi.

Jak się gra systemem w STS?

W przypadku trzech zdarzeń możesz wybrać system 1 z 3, 2 z 3 lub 3 z 3. Możesz też zagrać na dwa lub wszystkie z nich. My zdecydowaliśmy się na system 2 z 3, grając po 5 złotych na każdą z trzech możliwych kombinacji (AC, BC, AB). Oznacza to, że do wygrania kuponu, koniecznie jest trafienie 2 z 3 widocznych zdarzeń.

O co chodzi w kuponie Maxikombi?

NAWET KILKA TYSIĘCY ZAKŁADÓW NA JEDNYM KUPONIE MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Jak obliczyć wygrana Maxikombi?

W pierwszym kroku liczy się wygraną z trafionych kuponów. Robi się to takim działaniem: kurs ogólny kombinacji x stawka na kombinację x 0,88. A potem dodaje się do siebie wygraną kasę na trafionych kombinacjach – to daje końcową kwotę, którą zdobywa się na danym zakładzie maxikombi.

Jak obstawić kupon na STS?

Na górze tworzonego kuponu możesz wybrać typ zakładu, który chcesz zawrzeć. Następnie wprowadź stawkę za jaką chcesz zawrzeć kupon i zatwierdź go poprzez kliknięcie na przycisk „OBSTAW”. Jednocześnie możesz utworzyć trzy kupony.

Co znaczy Maxikombi w STS?

MAXIKOMBI (inaczej kupon systemowy) to różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO na jednym kuponie. Kupon może się składać z wielu grup, a w każdej grupie może znajdować się jedno albo nawet kilka lub kilkanaście spotkań.

Jak dziala kupon system?

System daje możliwość postawienia kombinacji zakładów Singiel lub Multi na jednym kuponie, który może składać się aż z 16 grup! W każdej grupie możesz wybrać od kilku do kilkudziesięciu zdarzeń zawartych na jednym kuponie.

O co chodzi z bezpiecznym zakładem w STS?

Zakład bezpieczny daje możliwość nietrafienia jednego zdarzenia na naszym kuponie. W przypadku, gdy np. obstawimy 8 spotkań niekoniecznie z jednej dziedziny sportowej i trafimy siedem z nich, to nadal możemy cieszyć się wygraną.

Jak obliczyc wygrana z systemu?

Żeby obliczyć wygraną z zakładu SOLO, trzeba skorzystać z podanego wzoru: Kurs bukmacherski * stawka * 0,88 = potencjalna wygrana.

Jak sprawdzic kupon w STS?

Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.

Jak skopiowac kupon z STS?

Zarówno Ty, jak i każdy inny gracz, może udostępnić swój kupon. W tym celu wystarczy przejść do sekcji zakładów (moje konto – kupony) i skopiować kod kuponu.

Jak skopiowac kupon z STS?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *